Zamknij

Don Kasjo vs Wrzosek: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru Fame MMA 12?

20.11.2021 23:05
Don Kasjo vs Wrzosek: GODZINA
fot. Instagram/Fame MMA TV

Don Kasjo vs Wrzosek: GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka wieczoru gali Fame MMA 12. Kiedy wejdą do klatki Kasjusz Życiński i Marcin "Polish" Zombie" Wrzosek? Wszystkie informacje na naszym portalu. Relacja i wszystkie walki Fame MMA 12 na sport.radiozet.pl w sobotę od godziny 20.00.

Don Kasjo i Marcin Wrzosek wreszcie wyjaśnią swój konflikt, który toczą od kilku tygodni. Dla Kasjusza będzie to druga z rzędu walka z zawodowcem i byłą gwiazdą federacji KSW. W poprzedniej poniósł swoją pierwszą w Fame MMA porażkę, przegrywając na punkty ze znanym z występów nie tylko w KSW, ale też UFC Normanem Parkiem. Wcześniej pokonywał kolejno Adriana "Polaka" Polańskiego, Dawida "Ambro" Ambroziaka, Macieja Rataja i Marcina Najmana. Dla Marcina Wrzoska walka z Kasjuszem będzie debiutem w federacji Fame MMA. Nie oznacza to jednak, że brakuje mu doświadczenia - wręcz przeciwnie. Może pochwalić się liczbą 21 zawodowych walk, z czego 14 wygranych. Ostatnio nie notował jednak dobrej passy, przegrywając z Normanem Parkiem i Borysem Mańkowskim.

Fame MMA 12: Don Kasjo vs Wrzosek GODZINA

Pojedynek Don Kasjo - Wrzosek będzie walką wieczoru gali Fame MMA 12. Nie oznacza to, że panowie wejdą do oktagonu jako ostatni. Najprawdopodobniej nastąpi to około godziny 23.30, ale potem dojdzie do jeszcze jednego starcia, które "dopięte" zostało dopiero w czwartek. W nim znów rękawice podejmie Don Kasjo, ale tym razem zmierzy się z Boxdelem.

  • data: 20 listopada
  • godz: około 0:00
  • transmisja: Fame MMA TV (PPV)

Oprócz walki Don Kasjo vs Wrzosek na Fame MMA 12 dojdzie do wielu innych ciekawych pojedynków. Kibiców rozgrzewa starcie Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. "Stary Muran" w ostatniej chwili zastąpił na karcie walk Fame MMA 12 swojego syna, Mateusza, który doznał kontuzji. Bardzo ciekawie zapowiada się też walka o mistrzowski pas, w której Adrian "Polak" Polański vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. W klatce zadebiutuje też Krzysztof Radzikowski.

Gala Fame MMA 12 na żywo już w sobotę, 20 listopada, od godziny 20.00 na sport.radiozet.pl. Transmisja Fame MMA 12 będzie dostępna tylko online stream w PPV.