Zamknij

Don Kasjo vs Parke: Kiedy i o której walka na gali Fame MMA 10? [DATA, GODZINA]

30.03.2021 14:12
Don Kasjo vs Norman Parke
fot. Fame MMA/Instagram

Don Kasjo vs Norman Parke GODZINA, DATA. Kiedy i o której godzinie odbędzie się walka Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke'iem na gali Fame MMA 10? DATA i GODZINA walki wieczoru Fame MMA 10 Don Kasjo vs Parke.

  • Starcie Don Kasjo vs Norman Parke będzie walką wieczoru gali Fame MMA 10
  • Kasjusz Życiński jest niepokonany w Fame MMA, Irlandczyk z kolei ma za sobą występy w KSW i UFC
  • Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka Don Kasjo vs Parke na gali Fame MMA 10

Don Kasjo vs Norman Parke GODZINA i DATA. Jubileuszowa gala Fame MMA zapowiada się niezwykle ekscytująco. W klatce pojawia się m.in. Amadeusz „Ferrari” Roślik, Gabriel „Arab” Al-Sulwi, Marcin Dubiel, Cezary Nykiel, a pojedynek o pas mistrzowski stoczą partnerka Artura Szpilki Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk oraz Marta „Linkimaster” Linkiewicz. W walce wieczoru zaprezentują się niepokonany Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz były zawodnik UFC i KSW Norman Parke. Obecność tego ostatniego będzie dużym wydarzeniem.

34-letni Irlandczyk w latach 2012-2016 stoczył dziewięć pojedynków w najpotężniejszej organizacji MMA na świecie, Ultimate Fighting Championship (UFC). Później trafił do KSW, gdzie pokonał m.in. Marcina Wrzoska, zostając wówczas tymczasowym mistrzem w wadze lekkiej. Dużą popularnością cieszył się jego tryptyk z Mateuszem Gamrotem - Polak wygrał dwa razy, a jedna walka została uznana za nieodbytą po faulach "Gamera".

Don Kasjo vs Parke: GODZINA, DATA: Kiedy walka na Fame MMA 10?

Kasjusz Życiński popularność zyskał dzięki udziałowi w reality show "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". W Fame MMA jest niepokonany, a w swoim ostatnim występie wygrał z Marcinem Najmanem. "El Testosteron" złamał wówczas wszystkie zasady i został zdyskwalifikowany.

Parke jest bardziej doświadczony w MMA, ale "Don Kasjo" odgraża się, że tanio skóry nie sprzeda. - Obaj słyniemy z mocnej "bani" i dobrej kondycji. Na koniec albo ktoś padnie, albo moja ręka zostanie uniesiona do góry po decyzji sędziów - mówił Życiński na konferencji przed Fame MMA 10. Podczas wydarzenia oczywiście nie mogło zabraknąć wzajemnego obrzucania się błotem.

Don Kasjo vs Parke: GODZINA, DATA. Kiedy walka wieczoru Fame MMA 10?

Walka Don Kasjo vs Norman Parke, która będzie "daniem głównym" gali Fame MMA 10, odbędzie się 15 maja ok. godz. 23:30.

RadioZET.pl/Fame MMA