Zamknij

Don Kasjo poznał rywala na Fame MMA. Powalczy z byłym mistrzem KSW

27.09.2021 09:15
Don Kasjo
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER

Don Kasjo poznał rywala na Fame MMA 12. W czasie konferencji prasowej przed jedenastą odsłoną gali, organizatorzy ogłosili, że jego przeciwnikiem będzie Marcin Wrzosek, były mistrz KSW.

Don Kasjo ponownie pojawi się w oktagonie na Fame MMA. Kasjusz Życiński wróci do klatki na dwunastą edycję gali. W czasie niedzielnej konferencji prasowej organizatorzy ogłosili nazwisko jego rywala, którym będzie Marcin Wrzosek - były mistrz KSW w kategorii piórkowej. Po tytuł sięgnął ponad trzy lata temu, pokonując przez TKO Artura Sowińskiego.

Pojedynek Don Kasjo - Wrzosek odbędzie się w formule bokserskiej. Kasjo po raz ostatni walczył w dużych rękawicach na Fame MMA 10 z Normanem Parkiem. Wówczas Irlandczyk pokonał Polaka na punkty. Po tym starciu Don Kasjo złożył protest, nie mogąc pogodzić się z werdyktem. Finalnie jego wniosek został odrzucony.

Don Kasjo poznał rywala w Fame MMA 12. Powalczy z były mistrzem KSW

Marcin Wrzosek w czasie niedzielnej konferencji przyznał, że walka z Don Kasjo jest dla niego jedynie przystankiem w Fame MMA. Jego głównym celem jest rewanż z Normanem Parkiem. Oboje walczyli ze sobą dwa lata temu w Londynie. Po pięciu rundach po niejednogłośnej decyzji sędziów lepszy okazał się Irlandczyk.

RadioZET.pl