Zamknij

Don Kasjo wściekły na Najmana za wypowiedzi o Strajku Kobiet: "Śmieć z Jasnej Góry"

22.11.2020 00:51
Don Kasjo vs Najman
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/EastNews

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński opowiedział się po stronie kobiet walczących o prawo do wyboru w kwestii aborcji. Po skandalicznej walce na Fame MMA 8 z Marcinem Najmanem wulgarnie skrytykował swojego rywala, który wielokrotnie negatywnie komentował te protesty. "Śmieć z Jasnej Góry" - rzucił w kierunku "El Testosterona".

Marcin Najman vs Don Kasjo było jednym z głównych wydarzeń na gali Fame MMA 8 w Łodzi. Na długo przed walką było wiadomo, że w klatce będzie gorąco. Kasjusz Życiński oskarżył "El Testosterona" o romans z Esmeraldą Godlewską, na co były mistrz Europy w kickboxingu odpowiedział pozwem cywilnym. Sprawa ma trafić do sądu.

Najman nie był w stanie utrzymać emocji na wodzy i od razu złamał wszystkie zasady, na jakich miał toczyć się pojedynek. To miał być boks, a było MMA - "El Testosteron" najpierw obalił przeciwnika, a następnie zaczął go kopać. Za to zachowanie został zdyskwalifikowany.

Don Kasjo o Najmanie i Strajku Kobiet: "Śmieć z Jasnej Góry"

Don Kasjo po walce nie przebierał w słowach. Odniósł się przy tym do wizyt Marcina Najmana w TVP Info, gdzie występuje w roli eksperta od wszystkiego, m.in. od Strajku Kobiet, oraz do bronienia przez niego kościołów, w tym klasztoru na Jasnej Górze.

- Ma żonę, córkę, siostrę, z Edytą Górnik się wozi, a jest przeciwko kobietom. Dla mnie kobiety powinny mieć prawo do swojego ciała i do swojego płodu, a nie jakiś k**** śmieć z Jasnej Góry będzie im mówił, co mają robić ze swoim ciałem. J***ć tą pisowską k**** - powiedział Don Kasjo po walce.

- Niech wypi****a sobie Jasnej Góry bronić. Czy można zrozumieć jego jakiekolwiek zachowanie? On broni Jasnej Góry, a 350 lat temu ją atakowali - dodał.

Sprawa Don Kasjo vs Najman z pewnością będzie miała ciąg dalszy.

RadioZET.pl