Zamknij

Don Kasjo - Wrzosek WIDEO: Zobacz nagranie z walki wieczoru Fame MMA 12

20.11.2021 23:58
Don Kasjo - Polish Zombie WIDEO Fame MMA 12
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER

Walka Don Kasjo – Polish Zombie zakończy ostatnią galę Fame MMA. Pojedynek Kasjusza Życińskiego i Marcina Wrzoska został przez organizatorów imprezy ogłoszony main-eventem wydarzenia. W tym miejscu znajdziecie wideo z walki Don Kasjo z Polish Zombie.

Walka Don Kasjo vs Polish Zombie była reklamowana jako pojedynek zawodowca z amatorem celebrytą. Marcin Wrzosek przed walką z Kasjuszem Życińskim miał już na koncie 21 starć w formule MMA, podczas gdy jego rywal walczył tylko w Fame.

Polish Zombie jest w dalszym ciągu zawodnikiem KSW, w której mierzył się ostatnio z Normanem Parkiem i Borysem Mańkowskim (porażki), a wcześniej z Krzysztofem Klaczkiem (wygrana).

Don Kasjo - Polish Zombie: WIDEO z walki

Don Kasjo ma na koncie tylko walki z amatorami podczas gal Fame MMA. Sam jest bokserem – zdobył m.in. brązowy medal w mistrzostwach Polski w boksie w 2014 roku. Później Życiński uczestniczył w programach dla celebrytów – Warsaw Shore, czy Ex na plaży, aż skończył w Fame.

Walka Don Kasjo z Polish Zombie miała zakończyć dwunastą galę Fame MMA, jednak organizatorzy zmienili kolejność pojedynków. Życiński chwilę później stoczył bój z "Boxdelem", a wydarzenie zamknęło starcie Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą.

RadioZET.pl/