Zamknij

Córka Tajnera będzie się bić. Nowa federacja freakowa na horyzoncie

13.10.2022 10:37

Dominika Tajner, córka byłego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusza Tajnera, zdradziła w mediach społecznościowych, że podpisała kontrakt z nową organizacją freak fightową. - To będzie bardzo innowacyjna federacja - wyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Dominika Tajner
fot. AGENCJA SE/East News

Rynek organizacji freak fightowych wkrótce wzbogaci się o kolejną federację. Na razie nie ma zbyt wielu szczegółów, ale rąbka tajemnicy uchyliła Dominika Tajner. Córka byłego trenera Adama Małysza i wieloletniego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego na InstaStory przekazała, że podpisała już kontrakt na walkę.

- Mam dzisiaj fantastyczny dzień, bo podpisałam właśnie kontrakt. Pokażę Wam tylko fragmencik, bo nie mogę zdradzać szczegółów. Te będą już wkrótce - powiedziała na krótkim nagraniu. Więcej opowiedziała "Super Expressowi".

Dominika Tajner we freak fightach

- Będzie to nowa freakowa federacja. Bardzo innowacyjna, która pokaże, że można być celebrytą i że można pokazać się sportowo, ale przy tym nie obrażać nikogo i nie wprowadzać fanów w świat patologii, a wręcz przeciwnie - dać wszystkim motywacje. Będzie to potężna gala i dosłownie za kilka dni wszystkiego się dowiecie! - powiedziała.

Partnerka pięściarza wagi ciężkiej Mariusza Wacha w ostatnim okresie trenowała pod okiem byłego zawodnika KSW Antoniego Chmielewskiego. Przy okazji walki "Wikinga" w RPA miała szansę ćwiczyć wraz ze szkoleniowcem boksera Piotra Wilczewskiego.

loader

RadioZET.pl/se.pl