Zamknij

Legenda UFC ciężko znosi chorobę. Nie chce się zaszczepić

29.11.2021 08:28
Diego Sanchez
fot. Diego Sanchez/Twitter screen

Diego Sanchez zachorował na zapalenie płuc. Mimo że fatalnie znosi chorobę i ma kilka objawów koronawirusa, legendarny zawodnik UFC wciąż nie ma zamiaru się zaszczepić.

Diego Sanchez w ubiegłym tygodniu poinformował kibiców, że zachorował na COVID-19. Na początku zawodnik próbował znaleźć inne rozwiązanie i postanowił leczyć się przeciwciałami, ale to nie zdało egzaminu, a jego stan się pogorszył.

- Jeśli kwalifikujesz się do przeciwciał Regeneron, działają, minęło tylko sześć godzin i czuję się lepiej - pisał jeszcze kilka dni temu.

Diego Sanchez ciężko znosi chorobę

Niestety, ostatnia wiadomość Sancheza pokazała, że jego stan drastycznie się pogorszył. Nie obyło się bez hospitalizacji, ale sportowiec nadal stawia na swoim. Nie zamierza przyjmować jednej z dostępnych szczepionek na rynku, które według przeprowadzonych badań, złagodziłyby przebieg choroby. W jednej z rozmów z kibicami Sanchez powiedział stanowcze "nie" i zdania nie zmienił.

Diego Sanchez w klatce UFC stoczył 32 walki, a w organizacji spędził 16 lat. W kwietniu tego roku 39-latek został zwolniony z kontraktu i zakończył karierę w federacji.

RadioZET.pl