Zamknij

Nie żyje legendarny zawodnik Fame MMA. Od lat zmagał się z depresją

04.10.2022 09:14

Dawid Ozdoba nie żyje. O śmierci byłego zawodnika Fame MMA poinformowała jego matka, która na Facebooku umieściła pożegnalny wpis. Były zawodnik mieszanych sztuk walki, tancerz i trener personalny zmarł w wieku 45 lat.

Dawid Ozdoba nie żyje. Legendarny zawodnik Fame MMA miał 45 lat
fot. screen/ Instagram/ Fame MMA

Dawid Ozdoba był członkiem grupy tanecznej BadBoys, a także trenerem personalnym i zawodnikiem Fame MMA. Przygodę ze sztukami walki rozpoczął od przegranego pojedynku z Robertem Burneiką podczas MMA Attack 3.

Potem Ozdoba walczył jeszcze na gali Fame, na której jego rywalem był Marek Hoffman ps. Adbuster. Tę walkę także przegrał. Ozdoba był uważany za jedną z legend polskich freakfightów, a także prekursora gal tego rodzaju w naszym kraju.

Informacje o śmierci Ozdoby podała jego matka. "Bardzo proszę o niekomentowanie tego, co wstawiłam. Jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego taka jest moja prośba" - napisała pod jednym z postów na profilu na Facebooku.

Przyczyny śmierci Dawida Ozdoby nie są znane. Wiadomo jedynie, że były tancerz i zawodnik MMA od lat zmagał się z depresją.

loader

RadioZET.pl/PAB