Zamknij

Zmysłowa sesja gwiazdy Fame MMA. Fani zachwyceni strojem mikołajki

14.12.2021 12:26
Dagmara Szewczyk
fot. dagmara_szewczyk/Instagram screen

Dagmara Szewczyk jest jedną z najpopularniejszych "Ring Girls" w Fame MMA. Modelka w ostatnim czasie zaprezentowała się fanom w świątecznej odsłonie, publikując zdjęcie z sesji w samej bieliźnie.

Dagmara Szewczyk jest znana głównie za sprawą występów w Fame MMA. Z początku pełniła rolę "Ring Girls", ale w ubiegłym roku postanowiła spróbować swoich sił w oktagonie. Niestety, jej debiut nie poszedł po jej myśli, gdzie musiała uznać wyższość rywalki Kamili "Zusje" Smoguleckiej.

Mimo wszystko zawodniczka nie zamierza poprzestać na jednej walce, ale jak sama tłumaczyła, na jej powrót do klatki trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. W ostatnim czasie Szewczyk przeszła operację biustu, o czym poinformowała fanów w trakcie sesji Q&A na Instagramie.

- Cały czas nad tym pracuję i cały czas jestem w treningu. Nie sądzę, aby to nastąpiło już na następnej gali FAME MMA, ale na pewno nie zamierzam kończyć kariery w tym sporcie - przyznała.

Gwiazda Fame MMA pozuje w samej bieliźnie

O Dagmarze Szewczyk znów zrobiło się głośno za sprawą zdjęć. Modelka pochwaliła się w sieci mikołajkową sesją w samej bieliźnie na fotelu Ferrari. Zawodniczka pobudziła męską wyobraźnię, o czym świadczy ponad 19 tysięcy polubień posta.

Część internautów była pod wrażeniem zdjęcia: "wow!", "Jezu, jaki kot", ""Ale diablica" - czytamy w komentarzach. Inni użytkownicy skrytykowali postawę Szewczyk.

- Jak patrzę na takie zdjęcia, coraz bardziej się zastanawiam czy to jeszcze Instagram, czy już jakaś strona dla dorosłych nie wiem, czy ta dziewczyna wie, że znają ją dzieci i obserwują zarazem, ale no cóż, to są ,,influencerki" - napisano w jednym z komentarzy. "Świat już nie ma granic powoli" - wtórował mu kolejny.

RadioZET.pl