Zamknij

Cesarz Narcyz vs Josef Bratan: Kiedy i o której godzinie walka HIGH League?

27.08.2021 08:00
Cesarz Narcyz vs Josef Bratan
fot. HIGH League/mat. pras.

Gabriel Tadeusz  „Cesarz Narcyz” Bystrzycki vs Josef Bratan DATA, GODZINA: Kiedy i o której godzinie walka HIGH League? Gdzie odbędzie się walka Cesarz Narcyz vs Bratan? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie walka Narcyz vs Bratan na pierwszej gali Malika Montany!

Podczas pierwszej gali High League dojdzie do starcia zawodników z zupełnie różnych światów. Słynny influencer Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0) zmierzy się z jednym z najbardziej utalentowanych raperów w Polsce, Josefem Bratanem (0-0).

Lublinianin zasłynął głównie dzięki mediom społecznościowym, stawszy się jednym z najpopularniejszych tiktokerów w Polsce. Krótkie filmiki z jego udziałem obserwuje półtora miliona fanów, a niektóre z opublikowanych przez niego materiałów obejrzało nawet ponad dwa miliony widzów.

Cesarz Narcyz vs Josef Bratan DATA, GODZINA: Kiedy i o której walka HIGH League?

„Cesarz Narcyz” jest również popularny na Instagramie. Tam śledzi go ponad ćwierć miliona osób. Bystrzycki należy też do „Elita Check”, czyli projektu przypominającego słynną „Ekipę” czy „Team X”.

Z kolei Josef Bratan to raper, który na początku roku 2021 dołączył do ekipy GM2L. Nie mogło go zatem zabraknąć podczas gali organizowanej przez lidera Get Money Live Life, Malika Montanę.

HIGH League: Kto jeszcze powalczy na pierwszej gali Malika Montany?

W walce wieczoru gali High League na trójmiejskiej Ergo Arenie, zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0). Ciekawe starcie zapowiadają też influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0).

W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji

Cesarz Narcyz vs Josef Bratan na żywo: Kiedy i o której godzinie walka? Relacja live i wyniki online gali HIGH League

Walka Gabriel Tadeusz  „Cesarz Narcyz” Bystrzycki vs Josef Bratan na pierwszej gali High League odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia, o nieznanej jeszcze godzinie, na Ergo Arenie w Gdańsku. Relacja live i wynik online walki Cesarz Narcyz vs Josef Bratan na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/HIGH League