Zamknij

Zadyma przed walką Brodnicka - Matthysse. Polka pocałowała rywalkę w usta [WIDEO]

03.10.2019 18:52
Brodnicka - Matthysse
fot. YouTube/Screen

Zadyma przed piątkową walką Ewy Brodnickiej z Edith Soledad Matthysse na gali Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie. Polska mistrzyni świata WBO pocałowała rywalkę w usta i rozpętała bójkę podczas ceremonii ważenia. Zobacz WIDEO tej niecodziennej sytuacji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pojedynek Ewy Brodnickiej (17-0, 2 KO) z Edith Soledad Matthysse (16-10, 1 KO) będzie kolejnym starciem polskiej bokserki w obronie pasa mistrzowskiego na Hali sportowej w Częstochowie. Mistrzyni świata WBO jeszcze przed walką z Argentynką obiecała, że od teraz jej styl będzie bardziej "widowiskowy".

- Zaskoczę kibiców. Zmieniam styl boksowania. Będzie bardziej widowiskowy i podobny do męskiego. Kibice zobaczą nie tylko solidny lewy prosty, ale też efektowne wymiany w półdystansie. Będą momenty, kiedy zatrzymam się w ringu i nastawię na ostrą walkę. Nie będę się oszczędzać - zapewniła pięściarka.

Brodnicka pocałowała Matthysse w usta. Zadyma przed walką pań [WIDEO]

W czwartek bohaterki jedynej kobiecej walki na gali Tymex Boxing Night 9 spotkały się na ceremonii ważenia. Pierwsza na wadze stanęła Matthysse, a jako druga weszła na nią dość skąpo ubrana Brodnicka, która zresztą do takich strojów zdążyła już przyzwyczaić fanów.

Do feralnej sytuacji doszło podczas patrzenia sobie w oczy przez bokserki. Po dłuższej chwili Polka pocałowała rywalkę w usta, a ta odpowiedziała jej ciosem w twarz. Zanim organizatorzy uspokoili sytuację, 35-latka zdążyła jeszcze oddać Argentynce.

"Cleo" wniosła na wagę 58,5 kg, Matthysse - 60 kg.

RadioZET.pl/polsatsport.pl