Zamknij

Walka Brodnicka - Adler: Kiedy? Transmisja - gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
12.05.2017 22:24
mat. pras.
fot. Brodnicka - Adler

Brodnicka - Adler na żywo: O której godzinie? Transmisja w TV i online stream w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć walkę Brodnicka - Adler o tytuł mistrzyni świata w boksie federacji WBO w wersji tymczasowej (interim).

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W piątek odbyła się oficjalna ceremonia ważenia. Ewa Brodnicka (Tymex Boxing Promotion), która wcześniej była mistrzynią Europy w wyższej kategorii lekkiej, miała 58,8 kg, a jej rywalka 57,5 kg. Jeśli w sobotę wygra z Irmą Balijagic Adler, zostanie piątą w historii polską mistrzynią globu (po Iwonie Guzowskiej, Agnieszce Rylik, Karolinie Łukasik i Ewie Piątkowskiej) i uzyska prawo boksowania z Niemką Ramoną Kuehne o właściwy pas WBO.

- Długo czekałam na taką szansę i nie zamierzam jej zaprzepaścić - powiedziała Brodnicka, która na zawodowych ringach wygrała wszystkie 12 pojedynków. Adler ma 16 zwycięstw i siedem porażek.

Podczas sobotniej gali "Budweld Boxing Night-Mistrzowskie Rozdanie" odbędzie się także drugi pojedynek o trofeum WBO. Częstochowianin Robert Parzęczewski (15-1) będzie walczył z Gruzinem Zurą Mekereszwilim (20-8) o młodzieżowe mistrzostwo świata w wadze półciężkiej.

Brodnicka - Adler: o której godzinie?

Walka Brodnicka - Adler na żywo w sobotę. Transmisja gali w Częstochowie od 19.15 w Polsacie Sport Fight i 20.00 w Polsacie Sport online stream w ipla.tv.

RadioZET.pl/PAP/AN