Zamknij

UFC: Koszmarna kontuzja Brahimaja. Rywal prawie urwał mu ucho [WIDEO +18]

08.11.2020 11:22
Brahimaj vs Griffin
fot. YouTube/screen

Ramiz Brahimaj doznał koszmarnej kontuzji podczas walki z Maxem Griffinem na gali UFC w Las Vegas. Niewiele brakowało, by 27-letni Amerykanin stracił ucho!

Ramiz Brahimaj w trzeciej rundzie walki z Maxem Griffinem otrzymał bardzo mocny cios łokciem w lewe ucho. Uderzenie doprowadziło do makabrycznej kontuzji - ucho Amerykanina prawie odpadło! Sędzia Mark Smith na ponad dwie minuty przerwał pojedynek, a następnie zakończył go w porozumieniu z lekarzami.

UFC, które z reguły w mediach społecznościowych pokazuje nagrania kluczowych momentów walk, tym razem zrezygnowało z opublikowania powtórki. Kibice nie mieli takich oporów, ale - uprzedzamy - nagranie i zdjęcia są drastyczne.

UFC: Max Griffin prawie urwał ucho Ramizowi Brahimajowi [WIDEO]

Mimo tak koszmarnego urazu Brahimaj nie stracił dobrego nastroju. "Cześć wszystkim. Nic mi nie jest, to tylko powierzchowna rana" - napisał na Instagramie.

"A tak poważnie. Gratulacje dla mojego przeciwnika, który stoczył wspaniałą walkę. Cieszę się, że mogłem dzielić z nim klatkę, życzę mu powodzenia. Wyleczę się i wrócę na właściwe tory. Znów muszę zrobić krok w tył, ale to dla mnie nic nowego, wrócę silniejszy" - dodał 27-latek.

RadioZET.pl