Zamknij

Boxdel vs Kasjo na Face 2 Face. Specjalny program przed Fame MMA 12

17.11.2021 21:05
Boxdel vs Kasjo na Face 2 Face
fot. mat. prom. Fame MMA

Fame MMA 12 poprzedzi specjalny program Face 2 Face, w którym Boxdel wystąpi przeciwko Kasjuszowi "Don Kasjo" Życińskiemu. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo na kanale You Tube federacji Fame MMA, a poprowadzi je Hubert Mściwujewski.

Fame MMA po raz kolejny zaskoczyło fanów i na czwartek przygotowało dwa programy F2F. W pierwszym wystąpią bohaterowie walki wieczoru Fame MMA 12, czyli Marcin Wrzosek i Don Kasjo. W drugim znów zobaczymy Kasjusza Życińskiego, ale tym razem jego "rywalem" będzie Michał "Boxdel" Baron, a więc jeden z włodarzy federacji. Pierwszy program Face 2 Face rozpocznie się o godzinie 20.00, drugi tuż po nim.

F2F Don Kasjo vs Boxdel: KIEDY? GODZINA

F2F z udziałem Boxdela i Don Kasjo to efekt starcia obu panów na konferencji prasowej poprzedzającej galę Fame MMA 12. Kasjusz publicznie wbił szpilkę włodarzowi, twierdząc, że gdyby zgodził się na walkę z Redem, podobnie jak ostatnio, na kilka dni przed pojedynkiem wycofałby się z powodu kontuzji. To mocno zdenerwowało Boxdela, który zapowiedział, że podczas Face 2 Face Kasjusza z Wrzoskiem zrobi wszystko, by zniszczyć go psychicznie i w trakcie walki całym sercem będzie za Marcinem.

Jak się okazuje, federacja poszła o krok dalej i Boxdel zmierzy się z Don Kasjo w specjalnym, oddzielnym F2F. A to wszystko na dwa dni przed galą. Konflikt obu panów jest na tyle gorący, że może to być jeden z najchętniej oglądanych F2F w historii Fame MMA.

Gala Fame MMA 12 na żywo już w sobotę, 20 listopada, od godz. 20.00. Karta walk Fame MMA 12, oprócz Marcina Wrzoska i Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, to także starcia z udziałem takich zawodników jak Jacek Murański, Arkadiusz Tańcula, Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk czy Adrian "Polak" Polański.