Zamknij

Boxdel przyjął wyzwanie. Zawalczy z Don Kasjo na Fame MMA 12!

18.11.2021 23:07
Boxdel vs Don Kasjo
fot. YouTube/Fame MMA

Boxdel zawalczy z Don Kasjo na Fame MMA 12. Włodarz federacji Fame MMA przyjął wyzwanie podczas programu F2F i zgodził się wejść z Życińskim do klatki. Walka odbędzie się tuż po pojedynku Kasjusza z Marcinem Wrzoskiem.

Boxdel i Don Kasjo w czwartek spotkali się w specjalnym programie F2F, by wyjaśnić toczący się między nimi od tygodni konflikt. Nikt nie spodziewał się jednak tego, że ich potyczka słowna zaowocuje walką i to już na najbliższej gali!

Z propozycją starcia wyszedł Don Kasjo, który stwierdził, że najpierw pokona Marcina Wrzoska, a potem da radę zawalczyć jeszcze z Boxdelem. Włodarz federacji Fame MMA zastanawiał się chwilę nad tą propozycją, ale ostatecznie zgodził się na pojedynek. Akceptację walki dali też pozostali szefowie, co jeszcze w trakcie programu na żywo potwierdził prowadzący Hubert Mściwujewski.

Boxdel próbował jeszcze namówić Kasjusza, by pojedynek odbył się w formule MMA. Kasjo postawił jednak na swoim i walka toczyć będzie się w boksie. Warto dodać, że Boxdel podejdzie do starcia kompletnie nieprzygotowany i bez treningów.

Tym samym karta walk Fame MMA 12 zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco. Walka Boxdel - Don Kasjo będzie prawdziwą wisienką na torcie gali, podczas której zobaczymy też takich zawodników jak Adrian "Polak" Polański, Kacper Blonsky czy Jacek Murański.

Fame MMA 12 na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.