Zamknij

Bonus BGC vs Japczan: Kiedy i o której godzinie walka HIGH League?

27.08.2021 08:00
Bonus BGC vs Japczan
fot. HIGH League/mat. pras.

Piotr "Bonus BGC" Witczak vs Jakub "Japczan" Piotrowicz DATA, GODZINA: Kiedy i o której godzinie walka HIGH League? Gdzie odbędzie się walka Bonus BGC vs Japczan? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie walka Bonus vs Japczan na pierwszej gali Malika Montany!

  1. Bonus BGC vs Japczan: Kiedy i o której godzinie walka HIGH League?
  2. Bonus BGC vs Japczan: Kim są wojownicy High League?
  3. High League: Kto jeszcze powalczy na pierwszej gali Malika Montany?
  4. Bonus BGC vs Japczan GODZINA, DATA: Kiedy i o której walka HIGH League?

W High League udział weźmie kolejna gwiazda polskich freak-fightów, Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4)! 28 sierpnia słynny "gladiator z Łazarza" powita w oktagonie debiutującego w MMA streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).

Pomimo niekorzystnego bilansu walk „Bonus BGC” udowodnił, że jest w stanie wzbudzić ogromne emocje i zaciągnąć za sobą rzeszę wiernych fanów. Piotr Witczak dzięki sportowi przeszedł niesamowitą transformację. Od prowadzącego hulaszczy tryb życia rapera stał się prawdziwym muzykiem i sportowcem, który notuje ogromny progres. Udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych - wyszedł z nałogów, założył rodzinę i skupił się na sporcie.

Bonus BGC vs Japczan GODZINA, DATA: Kiedy i o której walka HIGH League?

"Japczan" z kolei dopiero zadebiutuje w klatce i już w swoim pierwszym starciu stanie przed sporym wyzwaniem. „Bonus BGC” to w końcu weteran polskiej sceny MMA. Walka z nim z pewnością nie będzie łatwym zadaniem.

Jakub Piotrowicz będzie miał za sobą sporą armię kibiców. Zasłynął on w serwisie Twitch, gdzie stał się jednym z najpopularniejszych polskich streamerów - ma tam prawie 300 tys. subskrybentów. Na Instagramie śledzi go ponad 100 tysięcy followersów.

Bonus BGC vs Japczan: Kim są wojownicy HIGH League?

Do walki "Bonus BGC" vs "Japczan" dojdzie w Ergo Arenie, czyli miejscu, które Piotr Witczak zna bardzo dobrze. Walczył już tam bowiem z inną legendą freak-fightów, Marcinem Najmanem. Wtedy cała hala gorąco dopingowała „Bonusa” i skandowała jego pseudonim. O jego sławie świadczą też wyniki w mediach społecznościowych - 33-latka śledzi ćwierć miliona fanów na Instagramie. Zasłynął też z licznych, często kontrowersyjnych filmów na YouTubie.

Czy tym razem to ponownie wszyscy będą krzyczeć „Bonus”? Czy to może kibice „Japczana” będą głośniejsi? Odpowiedź na to i wiele innych pytań poznamy 28 sierpnia podczas pierwszej gali High League.

HIGH League: Kto jeszcze powalczy na pierwszej gali Malika Montany?

W walce wieczoru gali High League, 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie, zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0). Ciekawe starcie zapowiadają też influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0).

W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

Bonus BGC vs Japczan na żywo: Kiedy i o której godzinie walka? Relacja live i wyniki online gali HIGH League

Walka Piotr "Bonus BGC" Witczak vs Jakub "Japczan" Piotrowicz na pierwszej gali High League odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia, o nieznanej jeszcze godzinie, na Ergo Arenie w Gdańsku. Relacja live i wynik online walki Bonus BGC vs Japczan na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/HIGH League