Zamknij

UFC. Błachowicz - Anderson: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć walkę?

15.02.2020 18:00
Błachowicz vs Anderson
fot. AGIFP/Associated Press/East News

Walka Błachowicz - Anderson odbędzie się już w ten weekend. Transmisja TV i online stream Błachowicz vs Anderson na żywo będzie dostępna za darmo. Sprawdź, gdzie obejrzeć walkę UFC Fight Night. Czy Jan Błachowicz przybliży się do upragnionej walki o mistrzowski pas UFC wagi półciężkiej? Kiedy i o której godzinie walka Błachowicz vs Anderson [15-16 lutego 2020 r.]?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Błachowicz vs Anderson to walka, która może dać Polakowi przepustkę do starcia o mistrzowski pas. Wiele wskazuje na to, że jeśli reprezentant biało-czerwonych pokona Amerykanina, stanie wreszcie do pojedynku z Jonem Jonesem. Walka Błachowicz - Anderson zapowiada się na niezwykle wyrównaną. Polak zajmuje w rankingu swojej kategorii szóstą pozycję, podczas gdy Amerykanin jest "oczko" wyżej.

Warto podkreślić, że Corey prezentuje ostatnio bardzo dobrą formę. Wygrał cztery walki, pokonując kolejno Cumminsa, Teixeirę, Latifiego i Walkera. Jan Błachowicz ma passę dwóch zwycięstw z rzędu. Po porażce z Santosem przyszedł czas na wygrane walki z Rockholdem i Souzą.

UFC Błachowicz vs Anderson. Transmisja TV i stream online

Walka Błachowicz - Anderson będzie drugim spotkaniem obu zawodników w oktagonie. Ich pierwsza walka odbyła się we wrześniu 2015 roku. Wtedy decyzją sędziów lepszy okazał się Amerykanin.

Błachowicz - Anderson GODZINA. Gdzie obejrzeć walkę?

O której godzinie walka Błachowicz vs Anderson? Zawodnicy powinni pojawić się w oktagonie około godziny 2.00 w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego.

Gala UFC Fight Night na żywo w polskiej TV i online stream. Błachowicz vs Anderson - gdzie obejrzeć? Transmisja będzie dostępna w Polsacie Sport, w internecie w aplikacji ipla.tv.

RadioZET.pl/AN