Zamknij

Jan Błachowicz na dziwnym zdjęciu. Tak zbijał wagę przed walką

26.09.2020 10:16
Jan Błachowicz
fot. Facebook/Jan Błachowicz

Jan Błachowicz wrzucił do sieci zdjęcie, na którym widać, jak zbija wagę przed walką z Dominickiem Reyesem. Gala UFC 253 i walka Błachowicz - Reyes na żywo na sport.radiozet.pl w nocy z soboty na niedzielę o godz. 4.00.

Błachowicz nie zaskoczył fanów MMA, natomiast dla mniej wtajemniczonych zdjęcie może wydawać się co najmniej dziwne. Tuż przed ważeniem, gdzie Błachowicz musiał zmieścić się w limicie do 93 kg, Polak musiał ściąć zbędne kilogramy. Jak się okazuje, wybrany przez niego sposób zadziałał doskonale.

Błachowicz - Reyes. Transmisja walki i gala UFC 253

UFC 253. Transmisja: gdzie obejrzeć walkę Błachowicz - Reyes?

Zarówno Błachowicz jak i Reyes zmieścili się w limicie wagowym i już w nocy z soboty na niedzielę powalczą o mistrzowski pas UFC kategorii półciężkiej. Tym samym zawodnik z Cieszyna może zostać pierwszym Polakiem, który sięgnie po mistrzostwo największej organizacji MMA na świecie.

Dla Błachowicza będzie to 35. zawodowa walka w karierze. Jego bilans to 26 zwycięstw i 8 porażek. Ostatnio "Legendary Polish Power" kontynuuje dobrą passę. Wygrał trzy kolejne pojedynki. Jeśli przedłuży serię do czterech, będzie to oznaczać, że został mistrzem UFC.

Błachowicz - Reyes NA ŻYWO. Walka i gala UFC 253

Walka Błachowicz - Reyes na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik live z UFC 253 w nocy z soboty na niedzielę od godz. 4.00.

RadioZET.pl/AN