Zamknij

UFC 253. Kiedy walka Błachowicz - Reyes? O której godzinie?

24.09.2020 05:40
Jan Błachowicz
fot. AGIFP/Associated Press/East News

Jan Błachowicz zmierzy się z Dominickiem Reyesem w walce o mistrzowski pas UFC kategorii półciężkiej. Kiedy odbędzie się starcie Błachowicz - Reyes? O której godzinie walka i gala UFC 253? DATA. Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje. Błachowicz - Reyes na żywo na sport.radiozet.pl.

Błachowicz może zostać pierwszym polskim mistrzem UFC. Aby tak się stało, musi pokonać Dominicka Reyesa. Wygrany tego pojedynku sięgnie po pas, który zwakował w sierpniu ówczesny mistrz, Jon Jones. Warto podkreślić, że to właśnie Jones był ostatnim rywalem Reyesa. Walka obu panów miała miejsce w lutym 2020 roku. Decyzją sędziów wygrał Jones. Dla Reyesa była to pierwsza porażka w karierze.

Błachowicz - Reyes. Kiedy? DATA, GODZINA walki UFC 253

Jan Błachowicz zdecydowanie góruje nad swoim rywalem, jeśli chodzi o doświadczenie. Polak ma w dorobku aż 34 zawodowe walki w formule MMA, podczas gdy Reyes zaledwie 13. Bilans Błachowicza to 26 wygranych i 8 porażek. Ostatnio kontynuuje jednak dobrą passę. Wygrał trzy kolejne walki - z Lukiem Rockholdem, Ronaldo Souzą i Coreyem Andersonem. W ośmiu ostatnich pojedynkach odniósł aż siedem zwycięstw.

UFC 253 dla polskich kibiców stanie pod znakiem walki Błachowicz - Reyes, ale nie będzie tzw. main eventem. W walce wieczoru zmierzą się bowiem niepokonani Israel Adesanya i Paulo Costa. To jednak nie przeszkadza Polakowi.

UFC 253. Transmisja: gdzie obejrzeć walkę Błachowicz - Reyes?

- Ja i Dominick jesteśmy nastawieni na to, że to będzie świetna walka i wierzymy, że ludzie będą mówić o niej, a nie o walce wieczoru - powiedział Błachowicz w programie Oktagon LIVE na Kanale Sportowym.

UFC 253. Kiedy walka Błachowicz vs Reyes? O której godzinie?

Walka Błachowicz - Reyes. Kiedy? Pojedynek odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (26-27 września), około godz 5.50 godz. czasu polskiego. Godzinę potwierdził sam Błachowicz.

Błachowicz - Reyes na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja z UFC 253 live w nocy z soboty na niedzielę od godz. 4.00.

RadioZET.pl/AN