Zamknij

Błachowicz potwierdził godzinę walki z Reyesem. Kiedy UFC 253?

26.09.2020 17:22
Błachowicz - Reyes GODZINA
fot. Paul Jacobs / WENN.com/agefotostock/East News

Błachowicz - Reyes: Znamy godzinę walki UFC 253 o mistrzowski pas kategorii półciężkiej. Potwierdził ją w swoich mediach społecznościowych sam zawodnik. O której godzinie walka Błachowicz - Reyes? Sprawdź najważniejsze informacje - data, godzina transmisja gali UFC 253.

Jan Błachowicz w nocy z soboty na niedzielę może zostać pierwszym w historii polskim mistrzem UFC. O pas kategorii półciężkiej powalczy z Dominickiem Reyesem. Szanse na zwycięstwo w tym pojedynku wydają się być bardzo wyrównane. Błachowicz ma większe doświadczenie, ale jego rywal imponuje rekordem. W swojej karierze przegrał tylko jedną walkę - z ówczesnym mistrzem UFC, Jonem Jonesem.

Błachowicz - Reyes GODZINA. Kiedy i o której walka UFC 253?

Dla porównania Błachowicz przegrał aż 8 walk. W dorobku ma jednak aż 26 wygranych. Ostatnio "Legendary Polish Power" kontynuuje jednak świetną passę. Wygrał trzy kolejne pojedynki. W 8 ostatnich zaliczył tylko jedną porażkę.

Walka Błachowicz - Reyes na UFC 253 uznawana jest za najważniejszą w historii polskiego MMA. Jak Błachowicz może stać się pierwszym mężczyzną, który sięgnie po pas największej organizacji MMA na świecie. Nic dziwnego, że sam zainteresowany stara się jeszcze bardziej podkręcić zainteresowanie swoim starciem

W swoich mediach społecznościowych Błachowicz poinformował, o której godzinie czasu polskiego odbędzie się gala w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Transmisja walki Błachowicz - Reyes na UFC 253 rozpocznie się o godz. 4.00 w nocy z soboty na niedzielę.

UFC 253. Transmisja: gdzie obejrzeć walkę Błachowicz - Reyes?

UFC 253: GODZINA walki Błachowicz - Reyes o pas wagi półciężkiej

Walka Błachowicz - Reyes na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja z UFC 253 live od godz. 4.00.

RadioZET.pl/AN