Zamknij

Bestialski napad znanego boksera. Zabił mężczyznę broniącego osobę niepełnosprawną

29.07.2020 10:28
Michaił Startsev
fot. Instagram/sveta_roh/screen

Michaił Startsev, znany rosyjski bokser, spowodował śmierć mężczyzny, próbującego obronić osobę niepełnosprawną. Pięściarz uderzył go w tył głowy, a ofiara z impetem uderzyła twarzą o ziemię i zginęła na miejscu. Cała sytuacja została nagrana.

Szokujące informacje o śmierci Pawła Pochłowa, mężczyzny próbującego obronić osobę niepełnosprawną, napłynęły z Rosji w środę. Tamtejsze media obiegło nagranie, w którym były znany bokser Michaił Startsev oraz nie mniej słynna kickbokserka Lilia Voroguszina, koleżanka pięściarza, biorą udział w wielkiej bójce.

Na początku wideo wyraźnie widać, jak Startsev i Voroguszina rzucają się na niepełnosprawnego, finalnie przewracając go na ziemię. Wówczas z pomocą ofierze napadu rzuciło się kilka postronnych osób, w tym m.in. Pochłow.

Zobacz także

Bestialski napad Michaiła Startseva. Zabił mężczyznę broniącego niepełnosprawnego

W trakcie całego zamieszania Pochłow odepchnął Voroguszinę od leżącego na ziemi mężczyzny, co zobaczył Startsev. Znany pięściarz, nie czekając na reakcję, uderzył Pochłowa w tył głowy, wskutek czego mężczyzna stracił przytomność i osunął się na ziemię, z impetem uderzając twarzą o chodnik.

Jak się wkrótce okazało Startsev wyprowadził śmiertelny cios. Według ustaleń policji Pochłow zmarł na miejscu, a zarówno bokser, jak i kickbokserka byli pod wyraźnym wpływem alkoholu.

- To zwierzę zabrało mojego ukochanego męża i ojca trójki moich dzieci. To był dobry, życzliwy człowiek, który nie mógł przejść obojętnie obok osoby niepełnosprawnej - napisała małżonka tragicznie zmarłego mężczyzny na jednym z portali społecznościowych.

- Ten niepełnosprawny mężczyzna próbował uciec od tych drani, mój Paweł przyszedł mu z pomocą, chciał ich rozdzielić. Ale Voroguszina i jej koleżka zaczęli go bić. Potem Startsew wyprowadził śmiertelny cios. Paweł od razu zmarł. Żaden z tych łajdaków nawet nie przeprosił - dodała poruszona kobieta.

Zobacz także

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl