Zamknij

Bartek i Michał z "Hotelu Paradise" zawalczą na gali KBN 15

29.04.2021 17:07
Bartosz Graczyk vs Michał Choiński
fot. PAP/EPA

Bartosz Graczyk i Michał Choiński wystąpią na gali KnockOut Boxing Night 15. Uczestnicy programu "Hotel Paradise" zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. W walce wieczoru zobaczymy natomiast Artura Szpilkę i Łukasza Różańskiego.

  • Bartosz Graczyk i Michał Choiński z "Hotelu Paradise" zawalczą na gali KnockOut Boxing Night 15
  • Uczestnicy programu rozrywkowego zmierzą się w pojedynku bokserskim
  • Na tej samej gali swoje walki stoczą m.in. Artur Szpilka i Mateusz Masternak

Graczyk i Choiński to uczestnicy programu "Hotel Paradise". Bartosz dał się poznać widzom w drugiej edycji, Michał jest uczestnikiem trzeciej. Choć w programie nigdy się nie spotkali, wejdą razem do ringu.

Walka Bartosz Graczyk i Michał Choiński. Kiedy? DATA

Walka Graczyk - Choiński odbędzie się na zasadach boksu. Zaplanowano trzy rundy po trzy minuty z przerwami trwającymi 90 sekund. - Michał to nie jest tylko gwiazdor telewizji. To facet, który trenuje z zawodowcami - mówił na konferencji prasowej jeden z organizatorów tego starcia, Marcin Najman.

- Sportem zajmuje się pół mojego życia. Od pięciu lat trenuje w WCA, od trzech lat z zawodowcami, takimi jak Janek Błachowicz. Jeśli chodzi o boks, to będzie mój debiut. Dostałem propozycję i z niej skorzystałem - mówił na konferencji prasowej Choiński.

KnockOut Boxing Night 15 - WALKI. Kto walczy na gali?

Uczestnicy "Hotelu Paradise" zawalczą w ramach KnockOut Boxing Night Show, podobnie jak "Fit Dzik" i "Taxi Złotówa", znani z gal MMA-VIP organizowanych przez Marcina Najmana. W karcie głównej gali KnockOut Boxing Night 15 dojdzie do walk z udziałem takich zawodników jak Mateusz Masternak, Paweł Stępień czy Adam Balski. W walce wieczoru dojdzie do starcia Artur Szpilka - Łukasz Różański.

Gala KnockOut Boxing Night 15 i walka Graczyk - Choiński odbędzie się 30 maja.