Zamknij

Bagieta vs Robalini GODZINA. Kiedy walka Prime Show MMA 3?

30.09.2022 10:48

Bagieta vs Robalini GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka Prime Show MMA 3, w której Michał "Bagietka" Gorzelańczyk zmierzy się z Patrykiem "Robalinim" Śliwą.

Bagieta vs Robalini GODZINA
fot. mat. pras. Prime Show MMA

Walka Bagieta vs Robalini jest jedną z najciekawiej zapowiadających się podczas gali Prime Show MMA 3. Panowie nie ukrywają, że są ze sobą w konflikcie, czego świadkami byliśmy podczas niedawnej konferencji prasowej. Słowa, które tam padały, nie nadają się do cytowania. To jednak tylko potęguje zainteresowanie tym starciem.

Prime Show MMA: Kiedy walka Bagieta vs Robalini?

Kibice chcą zobaczyć zwłaszcza Bagietkę, który w ostatnich tygodniach robi prawdziwą furorę w polskich freak fightach. Gorzelańczyk wyrósł na prawdziwą gwiazdę Prime Show MMA. Swoją sportową wartość musi teraz udowodnić w starciu z Robalinim.

loader

Karta walk Prime Show MMA 3 to jednak nie tylko starcie Bagieta vs Robalini. W walce wieczoru dojdzie do starcia Martyna "Pysia" Zbirańska - Paulina Hornik, w co-main evencie zobaczymy natomiast pojedynek Piotr Pająk - Daniel Rutkowski.

GODZINA walki Bagieta vs Robalini

Walka Bagieta vs Robalini będzie ósmą w kolejności gali Prime Show MMA 3. Możemy spodziewać się, że rozpocznie się około godziny 23.00. Gala odbędzie się w sobotę, 1 października.

RadioZET.pl