Zamknij

Bad Boy vs Don Diego WIDEO: Zobacz debiut Kubiszyna w HIGH League 3

20.06.2022 21:45
Bad Boy vs Don Diego WIDEO walki
fot. Twitter screen/HIGH League

Kubiszyn vs Załęcki WIDEO: Zobacz debiutancką walkę Mateusza Kubiszyna na HIGH League 3 EXTRA, w której jego rywalem był Denis Załęcki. "Don Diego" wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Starcie Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn było jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków na HIGH League 3. Ostatecznie pojedynek musiał zostać przełożony ze względów bezpieczeństwa na trójmiejskiej ERGO ARENIE. Malik Montana, szef federacji HL, od razu po wydarzeniu zapowiedział, że do pojedynku Załęckiego z Kubiszynem dojdzie w ciągu najbliższych tygodni. Konfrontacja odbyła się podczas poniedziałkowego wieczoru, 20 czerwca na HIGH League 3 EXTRA.

Popularny "Don Diego" okazał się lepszy w pojedynku chociaż pierwsza runda na to nie wskazywała. To Załęcki był bardziej agresywny w swoich poczynania, dzięki czemu doprowadził nawet do obalenia Kubiszyna. 

HIGH League 3 EXTRA: Wideo z walki "Bad Boya" z "Don Diego"

Po jednostronnej pierwszej rundzie "Don Diego" wziął się do roboty, co sprawiło, że to on dominował w drugiej oraz trzeciej rundzie. Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów wygrał debiutujący Kubiszyn.

RadioZET.pl