Zamknij

Bad Boy vs Don Diego: Transmisja online i PPV. Gdzie obejrzeć walkę?

20.06.2022 11:31
Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn TRANSMISJA
fot. mat. prasowe HIGH League

Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć przełożoną walkę HIGH League 3. Transmisja starcia "Bad Boy" vs "Don Diego" będzie dostępna tylko stream online w systemie PPV. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

Pierwotnie do walki miało dojść 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE podczas HIGH League 3. Do wyczekiwanej konfrontacji ostatecznie nie doszło ze względów bezpieczeństwa. Konieczna była decyzja o przedwczesnym zakończeniu gali. Malik Montana, szef federacji HL, od razu po wydarzeniu zapowiedział, że do pojedynku Załęckiego z Kubiszynem dojdzie w ciągu najbliższych tygodni. Teraz już wiemy, że konfrontacja odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca, o godz. 20:00 podczas specjalnego HIGH League 3: Extra!

Transmisja walki "Bad Boy" - "Don Diego" nie będzie udostępniona za darmo na youtube, jak mogliśmy usłyszeć na początku. Wszyscy jednak, którzy kupili wcześniej PPV na całą galę oraz bilety, będą mogli obejrzeć to starcie bez żadnych dodatkowych opłat. Transmisja będzie dostępna na oficjalnej stronie federacji - highlive.tv.

Transmisja walki Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

  • data: 20 czerwca
  • godzina: 20.00
  • transmisja: highlive.tv

Walka Bad Boy vs Don Diego na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja live w poniedziałek, 20 czerwca.

RadioZET.pl