Zamknij

Gwiazda TOTALbet Punchdown 5 w śpiączce? Bonus BGC przekazał fatalne wieści

23.10.2021 18:16
Waluś
fot. Instagram/artur_walus_walczak

Fatalne wieści dochodzą do nas po zakończeniu się TOTALbet Punchdown 5. Jeden z zawodników gali, Artur Walczak, trafił do szpitala po ciężkim nokaucie. Jak donosi jego przyjaciel, raper i zawodnik MMA znany jako Bonus BGC, popularny "Waluś" znajduje się obecnie w stanie śpiączki farmakologicznej.

  1. Artur "Waluś" Walczak w śpiączce? Bonus BGC przekazał fatalne wieści
  2. Jest już oficjalne oświadczenie organizacji Punchdown

Gala  TOTALbet Punchdown to jedna z największych organizacji na policzkowanie na świecie. Jej piątkowa, piąta edycja zakończyła się kolejnym zwycięstwem Dawida "Zalesia" Zalewskiego, który w finale efektownym plaskaczem posłał na ziemię Marcina "Kostrzesia" Kostrzewskiego. Niestety, po gali pojawiły się niepokojące informacje odnośnie innego z zawodników - Artura Walczaka. Jak poinformował "Super Express" szef organizacji, Jakub "Ptyś" Henke, popularny "Waluś" trafił do szpitala.

- Czekamy na informację, co z Walusiem, bo miał poważniejszy problem. Dla bezpieczeństwa pojechał do szpitala. Odcięło go mocniej i czekamy na informacje. Trzymamy kciuki, żeby wszystko było ok. Pierwszy raz ktoś musiał jechać do szpitala. Jest twardy i mam nadzieję, że to nic poważnego – mówił po gali Henke.

Artur "Waluś" Walczak w śpiączce? Bonus BGC przekazał fatalne wieści

Wszystko wskazuje jednak na to, że to jest coś poważnego. Nowe wieści nt. stanu zdrowia Walczaka przekazał na swoim Instagramie Bonus BGC, prywatnie przyjaciel "Walusia". - Z szacunku pousuwałem wszystkie wczorajsze relacje. Pozostało nam się modlić o Artura, jest w śpiączce farmakologicznej, w bardzo ciężkim stanie. Nie piszcie, jestem niedostępny - napisał raper i zawodnik MMA.

Te informacje wciąż nie są jednak oficjalne. Władze federacji Punchdown w tej chwili nie potwierdzają najświeższych doniesień na temat zdrowia Walczaka.

 - Próbujemy się dowiedzieć czegoś więcej, ale jako osoby spoza rodziny mamy ograniczony dostęp do informacji ze szpitala. Będziemy tam jechać i spróbujemy skontaktować się także z jego dziewczyną. Jeśli dowiemy się czegoś więcej, poinformujemy o tym na naszych kanałach w social mediach - dodał Henke.

Jest już oficjalne oświadczenie organizacji Punchdown

Po godzinie 17:00 w sobotę organizacja Punchdown wydała oświadczenie, w którym jednak nie dowiadujemy się zbyt wiele nowych informacji. Poniżej jego pełna treść:

RadioZET.pl/Super Express