Zamknij

Artur Walczak "ma malutką szansę na przeżycie". Nowe informacje ws. "Walusia"

24.10.2021 16:24
Bonus BGC i Artur Walczak
fot. Instagram/screens

Piotr "Bonus BGC" Witczak poinformował w sobotę wieczorem, że znokautowany w turnieju TOTALbet Punchdown 5 Artur Walczak przebywa obecnie na OIOM-ie, ma ciężkie uszkodzenie mózgu i malutką szansę na przeżycie. "Świat się kończy" - napisał raper i zawodnik Fame MMA w emocjonującym wpisie na swoim InstaStories.

  1. Artur "Waluś" Walczak w szpitalu w śpiączce farmakologicznej. Co się stało?
  2. "Bonus BGC": "Artur ma malutką szansę na przeżycie"
  3. Nowe informacje ws. walczącego o życie Artura "Walusia" Walczaka

Turniej  TOTALbet Punchdown to jedna z największych organizacji na policzkowanie na świecie. Jej piątkowa, piąta edycja zakończyła się kolejnym zwycięstwem Dawida "Zalesia" Zalewskiego, który w finale efektownym plaskaczem posłał na ziemię Marcina "Kostrzesia" Kostrzewskiego. Niestety, po gali pojawiły się niepokojące informacje odnośnie innego z zawodników - Artura Walczaka.

"Pragniemy poinformować, że w wyniku jednej z walk wczorajszego turnieju PunchDown 5 jeden z jej uczestników, Artur 'Waluś' Walczak, znajduje się obecnie pod opieką medyczną w szpitalu. Jest to bardzo nieszczęśliwe zdarzenie, jedno z tych, których nikt sobie nie życzy, jakkolwiek jest ono wpisane w ryzyko związane z tą dyscypliną sportu" - napisały władze turnieju w oświadczeniu, nie zdradzając jednak większych szczegółów.

Artur "Waluś" Walczak w szpitalu w śpiączce farmakologicznej. Co się stało?

Te zaczął ujawniać jednak przyjaciel popularnego "Walusia", raper i zawodnik Fame MMA Piotr Witczak.

"Z szacunku pousuwałem wszystkie wczorajsze relacje. Pozostało nam się modlić o Artura, jest w śpiączce farmakologicznej, w bardzo ciężkim stanie. Nie piszcie, jestem niedostępny" napisał w sobotę rano "Bonus BGC".

"Bonus BGC": "Artur ma malutką szansę na przeżycie"

Tego samego dnia wieczorem upublicznił jeszcze więcej informacji.

"Zakończyłem wizytę na OIOM-ie u Artura. Jest tragedia. Artur ma ciężkie uszkodzenie mózgu. Niestety, nie rokuje to dobrze. Jest malutka szansa na przeżycie. Świat się kończy" - dodał Witczak na swoim InstaStories.

Bonus
fot.

Nowe informacje ws. walczącego o życie Artura "Walusia" Walczaka

Niedługo potem, już w nieco spokojniejszym tonie, "Bonus BGC" wypowiedział się nt. stanu zdrowia "Walusia" w opisie ich wspólnego zdjęcia na Instagramie.

"Wszyscy mocno wierzymy. Wierzymy, że znowu spotkamy się niebawem w takim składzie. Jest promyk nadziei. Aktualnie Artur jest w śpiączce farmakologicznej. Z szacunku do najbliższych i rodziny dalszych informacji nie będę podawać. Walczymy do końca o jego zdrowie. Trzymaj się Artur" - napisał.

RadioZET.pl/Instagram/bonusbgc_official