Artur Szpilka walczy z hejtem. Emocjonalny wpis jego partnerki

Krzysztof Sobczak
03.04.2018 12:13
Artur Szpilka na konferencji przed Narodową Galą Boksu
fot. Mateusz Jagielski/EastNews

Narzeczona Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, w bardzo emocjonalnym wpisie odniosła się do hejtu, z jakim musi mierzyć się pięściarz przed walką z Dominickiem Guinnem na Narodowej Gali Bosku w Warszawie (25 maja).

Zagłosuj

Kto wygra walkę Szpilka vs Guinn?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W wielkanocny poniedziałek na profilu Szpilki pojawił się filmik z treningu biegowego. Niewinne nagranie spotkało się z niezrozumiałą reakcją części internautów, którzy zaczęli wyzywać pięściarza i źle mu życzyli. Na takie opinie zareagowała Wybrańczyk, która na czas przygotowań do pojedynku "odcięła" swojego ukochanego od mediów społecznościowych i w jego imieniu administruje profilami.

Zobacz także

"Po raz kolejny i ostatni informuję, że Artur odciął się od mediów społecznościowych, wszystkie filmy wstawiam ja (KAMILA), nie czyta waszych komentarzy, wyzwisk, wypocin... Po drugie od dziś blokuję każdą osobę, która życzy mu dech i obrzuca epitetami. Mam w nosie, czy wam to pasuje, czy tez nie, skoro nie potraficie napisać nawet konstruktywnej krytyki. Życzycie śmierci na ringu? Niepowodzeń? Polak Polakowi wrogiem ... Tak zaraz będzie, że macie prawo pisać co chcecie, a ja mam prawo blokować zawistnych i plujących jadem ludzi..." - napisała partnerka "Szpili".

"Wspieram go całym sercem, aby wrócił na ring silniejszy. Cieszy się, że ręka już go nie boli. Widzę ponownie ten ogień w jego oczach i nie pozwolę nikomu tego zepsuć, zwłaszcza zawistnym ludziom" - dodała.

Kilkanaście godzin później Wybrańczyk zamieściła kolejny wpis, w którym podziękowała prawdziwym kibicom za dobre słowa, a także za konstruktywną krytykę, która również się pojawiła.

Narodowa Gala Boksu: Szpilka vs Guinn

Narodowa Gala Boksu 2018 odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie. W ringu oprócz Artura Szpilki i Dominicka Guinna zaprezentują się m.in. Mariusz Wach, Izu Ugonoh oraz Ewa Piątkowska.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Artur Szpilka dla Radia ZET: Byłem w mega depresji. Teraz nie myślę już o KSW [WIDEO]

RadioZET.pl/Facebook/KS