Zamknij

Artur Szpilka trenował z Michałem Materlą. Ich zdjęcie podbija sieć

Krzysztof Sobczak
01.02.2018 13:57
Artur Szpilka
fot. Łukasz Kowalski / Polska Press / EastNews

Artur Szpilka nie zdecydował się na debiut w MMA, ale raz w tygodniu trenuje mieszane sztuki walki. W czwartek opublikował zdjęcie ze sparingu z czołowym zawodnikiem KSW Michałem Materlą. Fotografia podbija sieć.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

"Mówili chodź, będzie fajnie" - napisał "Szpila" pod zdjęciem, na którym "Cipao" dusi swojego oponenta. Trening odbył się w Warszawskim Centrum Atletyki.

Internauci skomentowali, że to nie wstyd dostać lanie od byłego mistrza KSW. Niektórzy zauważyli jednak, że pięściarz nie powinien brać się za MMA, lecz przygotowywać się do powrotu na ring.

- Boks jest na pierwszym miejscu, a MMA chodzę na sparingi i się uczę - odpowiedział na zarzuty.

"Wczoraj dostałem bolesną lekcję boksu od Artura, więc musiałem znaleźć płaszczyznę, w której mogłem się odwzajemnić! Takie treningi z takim gościem to czysta przyjemność i dobra zabawa" - przyznał Materla.

Artur Szpilka zapowiada, że kolejną walkę stoczy w kwietniu bądź w maju. Michał Materla z kolei przygotowuje się do gali KSW 42, na której jego rywalem będzie były zawodnik UFC, Brytyjczyk Scott Askham. Wydarzenie odbędzie się 3 marca w Łodzi.

RadioZET.pl/KS