Zamknij

Artur Szpilka poznał rywala w KSW 78. Hitowa walka pięściarza

31.10.2022 18:19

Artur Szpilka poznał rywala w walce wieczoru na gali KSW 78. Pięściarz na początku przyszłego roku zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Artur Szpilka
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Artur Szpilka w tym roku postanowił pożegnać się ze światem boksu i związał się z MMA. Były pięściarz pojawił się na gali KSW 71, gdzie zmierzył się z Serhijem Radczenką, a następnie sprawdził się na High League 4, rywalizując z Denisem Załęckim. W obu pojedynkach 33-latek był górą, popisując się zwycięstwami przez TKO.

Artur Szpilka zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem na KSW 78

Zawodnik z Wieliczki zapowiedział udział w kolejnym wydarzeniu MMA, a dokładniej w KSW 78, która odbędzie się pod koniec stycznia przyszłego roku. Na koniec października federacja ogłosiła, że jego przeciwnikiem został Arkadiusz Wrzosek.

loader

"Nadchodzi Halloween. Czas, aby potwory wyszły i zaczęły się bawić" - napisano w poście.

Wrzosek jest znany kibicom mieszanych sztuk walki, występując na galach FEN. Wśród swoich osiągnięć ma złoty medal mistrzostw Polski w karate. W lipcu po raz pierwszy pojawił się w KSW, gdzie pokonał Tomasza Sararę.

Jednocześnie organizacja KSW ujawniła, że na gali 28 stycznia pojawi się Michał Materla i Tomasz Romanowski. Jednak ci wciąż czekają na swoich rywali.

RadioZET.pl