Zamknij

Artur Szpilka pokazał zdjęcie z dzieciństwa. "Z tymi włosami to ja"

06.10.2021 09:23

Artur Szpilka pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z dzieciństwa. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że możemy na nim zobaczyć małego "Szpilę" z gęstymi włosami.

Artur Szpilka
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Szpilka przyzwyczaił kibiców do wizerunku, którego nie zmienia od lat - włosy ścięte na zero, czasami zostawiony tylko zarost. Nic dziwnego, że zainteresowanie wzbudza jego zdjęcie z młodości. W końcu zobaczyć "Szpilę" z włosami to prawdziwy rarytas.

Artur Szpilka na zdjęciu z dzieciństwa

Pięściarz wagi ciężkiej ostatni raz wszedł do ringu w maju 2021 roku, gdy na gali w Rzeszowie już w pierwszej rundzie przegrał z Łukaszem Różańskim. Wcześniej miał na koncie dwie wygrane z rzędu nad Fabio Tuiachem i Serhiejem Radczenką. Łącznie stoczył 29 walk na zawodowym ringu, z czego wygrał 24.

Na ten moment nie ma informacji na temat kolejnego pojedynku. Dużo spekuluje się, że może wystąpić w którejś z organizacji MMA. Od lat pojawiają się pogłoski o KSW, ostatnio sporo mówiło się tez o Fame MMA, gdzie walczyła jego partnerka, Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk.

W kwietniu tego roku pięściarz z Wieliczki skończył 32 lata.

loader

ZOBACZ RÓWNIEŻ: