Zamknij

Arkadiusz Tańcula zemdlał po walce. Zawodnik musiał dostać tlen

16.05.2021 10:25
Fame MMA 10
fot. kadr z wideo

Arkadiusz „Aroy” Tańcula wygrał walkę z Mateuszem „Muranem” Murańskim na sobotniej gali Fame MMA 10. Tuż po starciu zawodnik nie był w stanie podejść pod wywiadu i stracił przytomność w klatce.

Arkadiusz „Aroy” Tańcula w czasie gali Fame MMA 10 walczył z Mariuszem „Muranem” Murańskim. Po pierwszej rundzie Tańcula miał wyraźną przewagę i wydawało się, że pokonanie rywala będzie tylko kwestią czasu. Jednak po dwóch rundach inicjatywę przejął Murański, który był bliski triumfu.

Ostatecznie zwycięzcą po jednogłośnej decyzji sędziów został Tańcula. Jednak tuż po walce był niezwykle wyczerpany. Nagle stracił przytomność, a w oktagonie pojawili się ratownicy medyczni i trenerzy zawodnika.

Arkadiusz Tańcula stracił przytomność. Musiał dostać tlen

- Przecież to są jakieś żarty. Zwycięzca nie może się podnieść, o co tutaj chodzi? Ja wygrałem tę walkę, jednogłośnie! Co mogę ci więcej powiedzieć? Wszystko masz za sobą, zaraz go wyniosą na noszach. To jest śmiech na sali – mówił poirytowany Muran po walce.

Fame MMA 10: Parke lepszy od Don Kasjo, wygrane Dubiela i Linkiewicz [WYNIKI]

- Jedyne czego mi zabrakło to kondycji, żeby go dobić. Szkoda, ale wynoszą go na noszach, więc to mówi samo za siebie – dodał.

W walce wieczoru Fame MMA 10 Don Kasjo przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów z Normanem Parke.

RadioZET.pl