Anna Lewandowska o walce w KSW: Dałabym radę

Krzysztof Sobczak
29.11.2017 11:04
Anna Lewandowska
fot. screen/Kuba Wojewódzki Facebook

Anna Lewandowska po raz pierwszy publicznie odniosła się do spekulacji odnośnie jej walki w KSW. - Ciągnie mnie do tego, ale nie zamierzam walczyć - zdradziła trenerka w programie Kuby Wojewódzkiego.

Zagłosuj

Czy Anna Lewandowska powinna przyjąć propozycję z KSW?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Na początku listopada współwłaściciel organizacji Martin Lewandowski opublikował w sieci zdjęcie z Lewandowską. "Poranna kawa z Anią Lewandowską. Co powiecie na zawodniczkę karate w MMA? W szczególności, że ma tak dobrze pasujące nazwisko do dyscypliny" - napisał w poście. To wywołało falę spekulacji.

Żona kapitana reprezentacji Polski długo nie komentowała tej sprawy, ale wreszcie zdecydowała się na jasną deklarację. Potwierdziła, że dostała propozycję, by walczyć za dwa lata, ale odmówiła.

- Dwa lata przygotowań pewnie zrobiłyby swoje. Myślę, że ambicjonalnie dałabym radę. Jestem tego pewna. Ciągnie mnie do tego. Ale nie wystartuję. Nie zamierzam walczyć - ucięła Lewandowska.

Najbliższa gala KSW (41) odbędzie się 23 grudnia w katowickim Spodku. W klatce zaprezentują się m.in. Borys Mańkowski, Popek i Tomasz Oświeciński.

RadioZET.pl/TVN24/KS