Zamknij

Andrzej Gołota doznał kontuzji. Były pięściarz trafił do szpitala

04.08.2020 10:31
Andrzej Gołota miał wypadek
fot. Mariola Gołota/Instagram

Andrzej Gołota, jeden z najpopularniejszych i najlepszych polskich pięściarz, miał wypadek i trafił do szpitala. Kontuzja nie okazała się groźna, ale jest bolesna i uciążliwa.

Andrzej Gołota wraz z rodziną mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych, ale wciąż jest jednym z najbardziej rozpoznawanych pięściarzy w Polsce. Brązowy medalista olimpijski z Seulu przez lata dostarczał kibicom niezapomnianych emocji, a jego pojedynki z Mike'iem Tysonem, Lennoxem Lewisem, Chrisem Byrdem, Lemonem Brewsterem czy Riddickiem Bowe weszły do kanonu boksu w kraju nad Wisłą.

Na zawodowych ringach Gołota stoczył 51 pojedynków, z których 41 wygrał (33 przed czasem). Ostatnią walkę stoczył 23 lutego 2013 roku, gdy przegrał przez nokaut z Przemysławem Saletą.

Wypadek Andrzeja Gołoty

O tym, jak wygląda życie Andrzeja Gołoty w USA informuje jego żona Mariola, która chętnie dzieli się z fanami zdjęciami w mediach społecznościowych. Ostatnia jej fotografia nie należała do najbardziej optymistycznych, choć nawet w takiej sytuacji para nie traci dobrego nastroju.

Okazuje się, że były pięściarz nabawił się bolesnej kontuzji i musiał udać się do szpitala. 52-latek złamał palec u lewej stopy i konieczne było założenie buta ortopedycznego.

"Dobry humor... Gdy ani maska, ani złamany palec, nie przysłoni śmiejących oczu" - napisała Mariola Gołota, publikując zdjęcie męża wychodzącego z kliniki.

RadioZET.pl/se.pl