Zamknij

Andrzej Gołota z własną wizją na temat koronawirusa. Szokująca teoria pięściarza

28.05.2020 10:08
Andrzej Gołota z teorią o koronawirusie
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Andrzej Gołota opowiedział o swojej wizji na temat koronawirusa. Zdaniem byłego pięściarza, ktoś zaplanował pandemię, aby pozbyć się starszych ludzi.

Pandemia koronawirusa zwalnia, a liczba zarażonych w wielu krajach zmniejsza się. Rządzący zdejmują kolejne obostrzenia, a świat powoli wraca do normalności. W międzyczasie przebywający w Stanach Zjednoczonych, Andrzej Gołota ma własną teorię na temat pandemii. Były pięściarz w rozmowie z „Faktem” opowiedział m.in. o tym, że tęskni za wcześniejszym życiem sprzed czasów zarazy i z niecierpliwością czeka na otwarcie zakładów fryzjerskich.

- Muszę z tym żyć, bo żonie nie dam się obciąć. Przez te zakazy, nie można nigdzie wyjechać, ani pójść na kawę ze znajomymi, tego też mi brakuje. Mamy tutaj sporo zieleni. Tylko parki są obecnie zamknięte i nie wszędzie można wejść.

Andrzej Gołota zszokował teorią na temat koronawirusa

Jednak nie to najbardziej zaskoczyło kibiców, a kolejna wypowiedź 52-latka, który ma pewne podejrzenia co do koronawirusa.

Rozlicz PIT z Radiem ZET

- Podejrzana sprawa z tym wirusem. Umierają głównie starzy ludzie, do których państwo dokłada. Tak jakby ktoś chciał się ich pozbyć, bo są bezproduktywni – mówił Gołota.

Andrzej Gołota jest legendą boksu w Polsce. Medalista olimpijski z Seulu i mistrzostw Europy z Aten w sumie stoczył 52 pojedynki, gdzie wygrał 41 walk, a 33 razy przez nokaut. W ostatnim starciu w lutym 2013 roku mierzył się z Przemysławem Saletą, z którym przegrał.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/fakt.pl