Zamknij

Alanik vs Murański GODZINA: Kiedy początek walki Fame MMA 14?

14.05.2022 19:07
Alanik vs Murański GODZINA
fot. Instagram/famemmatv

Alanik vs Murański GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się walka gali Fame MMA 14. Starcie Alan "Alanik" Kwieciński vs Mateusz "Muran" Murański zapowiada się jako jedno z ciekawszych nadchodzącej gali.

Kwieciński kontra Murański to bez wątpienia jeden z największych konfliktów gali Fame MMA 14. Świadkami tego byliśmy nie tylko na konferencjach prasowej, ale przede wszystkich podczas programów "F2F'. Wypowiedziane w stronę Alana słowo "konfident" podziałało na niego jak płachta na byka. W ruch poszły pięści i gdyby nie interwencja ochrony, panowie wyjaśniliby między sobą konflikt dużo wcześniej.

Alan Kwiciński vs Mateusz Murański: GODZINA walki Fame 14

Ostatecznie Alanik i Muran spotkają się w klatce w sobotę, 14 maja. Ich walka zaplanowana jest jako trzecia w kolejności. To oznacza, że do klatki powinni wejść niedługo po godzinie 21.00.

Walka Murański vs Kwieciński i Fame MMA 14 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik live od godziny 20.00.

Oprócz starcia z udziałem Alanika i Murana na Fame 14 dojdzie do wielu innych ciekawie zapowiadających się pojedynków. Do klatki wejdą między innymi Sergiusz "Nitro" Górski, Piotr "Szeli" Szeliga czy Agata "Fagata" Fąk.

ZOBACZ: KARTA WALK GALI FAME MMA 14

RadioZET.pl