Adamek vs Miller: Transmisja TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć?

Krzysztof Sobczak
06.10.2018 11:35
Adamek vs Miller w Polsacie Sport
fot. TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS

Walka Tomasz Adamek vs Jarrell Miller odbędzie się w nocy z 6 na 7 października podczas gali Worlds Collide w Chicago. Wiadomo już, gdzie będzie można obejrzeć to wydarzenie. Transmisja Adamek - Miller na żywo w TV i online. Relacja live na sport.radiozet.pl.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Adamek vs Miller?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Wczoraj Tomek powiedział mi: Skończę karierę z Polsatem. Ale jeszcze nie 6 października" - napisał dziennikarz i promotor "Górala" Mateusz Borek. Stacja poinformowała, że transmisję z walki Adamek vs Miller będzie można śledzić w Polsacie Sport.

Adamek vs Miller w Chicago

Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) wygrał trzy ostatnie pojedynki - z Solomonem Haumono, Fredem Kassim oraz Joeyem Abellem - i znów zaczął liczyć się w rankingach wagi ciężkiej. Ewentualne zwycięstwo z Millerem może otworzyć mu drogę do walki mistrzowskiej. Rywal jest jednak silny i to on będzie faworytem.

Jarrell Miller jest niepokonany na zawodowych ringach. Z 22 starć 21 wygrał, w tym 18 przez nokaut, a jeden zremisował. 30-letni Amerykanin ma na rozkładzie m.in. Kassiego, Geralda Washingtona i Mariusza Wacha.

Adamek vs Miller: Transmisje TV i online - gdzie obejrzeć?

Walka Adamek vs Miller odbędzie się w nocy z 6 na 7 października w Chicago. Gala rozpocznie się o północy czasu polskiego, a starcie Polaka z Amerykaninem zaplanowano jako czwarte od końca. W walce wieczoru zmierzą się Jessie Vargas i Thomas Dulorme.

Transmisja TV starcia Adamek vs Miller w Polsacie Sport oraz online na stronie ipla.tv. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/Polsat Sport/KS