Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Adamek - Miller: transmisja w TV i online. Gdzie oglądać, o której walka?

05.10.2018 10:17
sport

Gdzie oglądać walkę Adamek - Miller? Na żywo długo wyczekiwany pojedynek będzie można obejrzeć w nocy z 6 na 7 października. Nadchodzące starcie niewątpliwie wzbudzi wiele emocji. W końcu na ringu zobaczymy byłego mistrza świata dwóch wag Tomasza Adamka. O której godzinie walka? Sprawdzamy informacje o streamie online oraz transmisji w TV.

Adamek - Miller: transmisja w TV i online. Gdzie oglądać, o której walka? fot. ---

Walka Tomasz Adamek - Jarrell Miller: na żywo. Kiedy odbędzie się długo wyczekiwana walka? O której godzinie transmisja? Gdzie oglądać Adamek - Miller w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Adamek - Miller: na żywo - transmisja w TV. O której godzinie walka?

Transmisja walki Adamek - Miller dostępna będzie w telewizji na kanale Polsat Sport. Adamek - Miller na żywo będzie można obejrzeć w nocy, z 6 na 7 października (z piątku na sobotę). Gala boksu zawodowego w Chicago "Worlds Collide" rozpocznie się o godzinie 2:00. Z kolei studio wystartuje o 1:00. Walka Polaka i Amerykanina zaplanowana jest na godzinę 5:00. 

Walka Adamek - Miller z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu na ringu zobaczymy Polaka, byłego mistrza świata dwóch wag. Przypominamy, że Tomasz Adamek w grudniu skończy 42 lata. Dotychczas na zawodowym ringu zmierzył się 58 razy - zwyciężył 53 razy, a przegrał 5 razy. Polak wygrał trzy ostatnie pojedynki z Solomonem Haumono, Fredem Kassim oraz Joeyem Abellem. Zwycięstwo Tomasza Adamka z Millerem może otworzyć mu drogę do walki mistrzowskiej. Polak jednak nie będzie miał łatwego zadania, bo to właśnie Jarrell Miller jest faworytem tego starcia. Miller ma 30 lat. Na zawodowym ringu stoczył 22 walki - 21 wygrane (18 przez nokaut), 1 remis. 

Walka Adamek - Miller: stream online. Gdzie oglądać w internecie?

Pojedynek będzie można obejrzeć także online. Walka Adamek - Miller dostępna będzie na platformie Ipla.tv. 

Relacja z walki Adamek - Miller na żywo na → sport.radiozet.pl

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW

Oceń