Zamknij

Adamek znokautowany! Polak padł na deski już w drugiej rundzie!

Andreas Nicolaides
07.10.2018 04:30
Adamek vs Miller
fot. Twitter/Matchroom Boxing

Tomasz Adamek przegrał przez nokaut z Jarrellem Millerem na gali w Chicago. Polak padł na deski już w drugiej rundzie po prawym podbródkowym.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

05:15

Niestety, nie możemy napisać - nie tak miało być, bo to Amerykanin był tu faworytem i z tej roli wywiązał się znakomicie. Liczyliśmy jednak na dłuższą walkę, większy opór i większe emocje. Polak próbował naruszyć potężnego rywala, ale nie dał mu rady. W pierwszej rundzie dostał mocno na korpus, w drugiej w podbródek i już się nie pozbierał.

Tak kończymy tę relację i zapraszamy na kolejne wydarzenia.

2. runda

NOKAUT! Miller posyła na deski Adamka już na początku drugiej rundy.

2. runda

Adamek na deskach! Dostał podbródkowym.

1. runda

Adamek rozpoczął odważnie, dużo ciosów posyła na korpus rywala i skraca dystans. Ten jednak niewiele sobie z tego robi i potrafi skontrować. Polak odczuł jeden z ciosów na wątrobę. Widać, że "Góral" jest szybszy, bardziej zwinny, a Amerykanin poluje na jedno skuteczne uderzenie.

05:00

Zaczęli!

04:58

Adamek będzie miał wsparcie wielu kibiców, którzy zasiedli na trybunach w Chicago.

04:57

Walka odbędzie się na dystansie 12 rund. Sędziuje Mark Nelson.

04:56

Miller wszedł na ring w biało-czerwonych barwach, z godłem Polski na plecach i napisem na spodenkach "Black Polska" ("Czarna Polska"). Adamek oczywiście z tych samych kolorach.

04:54

Przed walką obaj byli pewni swego. Adamek zapewniał, że jest świetnie przygotowany, natomiast Amerykanin spodziewa się, że... Polak będzie przed nim uciekał, a o wyniki przesądzi jego siła. Za chwilę przekonamy się, jak będzie.

04:49

Adamek i Miller wychodzą do ringu! Za chwilę pierwszy gong.

04:45

Tak prezentowali się panowie podczas ważenia.

04:42

Miller ma już na rozkładzie jednego Polaka. W listopadzie ubiegłego roku pokonał przez techniczny nokaut w 9. rundzie Mariusza Wacha.

04:37

Polak nie będzie faworytem tego starcia, które można zapowiedzieć jako rywalizacja szybkości z potężną mocą i masą. Podczas ceremonii ważenia Amerykanin wniósł na wagę aż 41 kg więcej od "Górala"!

04:35

Witamy o wczesnym poranku i zapraszamy na walkę Tomasz Adamek vs Jarrell Miller!

RadioZET.pl/AN/KS