Walka Adamek - Miller: Kiedy? O której godzinie walka na gali w Chicago?

Andreas Nicolaides
12.09.2018 12:00
Adamek - Miller
fot. mat. pras.

Walka Adamek - Miller na żywo. Kiedy i o której godzinie walka Tomasza Adamka w Chicago? Relacja live online z walki Adamek vs Miller w internecie na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Tomasz Adamek staje przed kolejnym wielkim wyzwaniem. Gdy wydawało się, że wielki walki już za nim, "Góral" wrócił na zwycięską ścieżkę i pokonywał kolejnych rywali. Salomon Haumono, Fred Kassi, Joey Abell - to przeciwnicy, z którymi radził sobie od czerwca 2017 roku.

Adamek - Miller DATA. Kiedy walka na żywo?

Teraz nadchodzi walka Adamek - Miller, którego Polak nie będzie faworytem. Za Millerem przemawia młodość. Ma 30 lat, podczas gdy Adamek 41. Ponadto Amerykanin wniesie na wagę o wiele więcej kilogramów - nawet ponad 130! Adamek zapewne ważyć będzie około 105 kilogramów.

Adamek - Miller może być walką, która otworzy przed Polakiem drzwi do kolejnego wielkiego pojedynku, a w dłuższej perspektywie nawet walki o mistrzowski pas wagi ciężkiej.

Walka Adamek - Miller na żywo: O której godzinie? Kiedy?

Walka Adamek - Miller na żywo odbędzie się 6 października. O której godzinie? Będzie to czwarta walka od końca, a zatem spodziewamy się, że Adamek wyjdzie do ringu około godz. 3.00 w nocy z soboty na niedzielę.

RadioZET.pl/AN