Polsat Boxing Night: Noc Zemsty: O której godzinie walka Adamka?

Andreas Nicolaides
18.04.2018 22:07
Tomasz Adamek
fot. Łukasz Krajewski / Agencja Gazeta

Walka Adamek - Abell: kiedy? o której godzinie? Polsat Boxing Night: Noc Zemsty na żywo odbędzie się już w najbliższy weekend. Głównym wydarzeniem gali będzie walka Adamka na żywo. Polsat Boxing Night: Noc Zemsty live online na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Adamek - Abell na żywo to walka, na która czekają wszyscy fani boksu w Polsce. "Góral" wraca na ring już po raz 58. na zawodowych ringach wygrał aż 52 pojedynki, przegrał zaledwie pięć, ale aż trzy w ostatnich sześciu starciach. Nieco lepiej w swoich ostatnich sześciu walkach wypada Joey Abell, który zwyciężył aż pięć razy.

Polsat Boxing Night: Noc Zemsty: O której walka Adamka?

Adamek przegrywał ostatnio z Wiaczesławem Hłazkowem, Arturem Szpilką i Erikiem Moliną. Pokonał za to Przemysława Saletę, Salomona Haumono i Freda Kassiego. Teraz czas na starcie Adamek - Abell.

PBN

O której godzinie walka Adamka na Polsat Boxing Night 8? To będzie zależeć od tego, jak szybko rozstrzygnięte zostaną pozostałe walki PBN 2018: Noc Zemsty. Przed walką Adamek - Abell na żywo odbędzie się aż siedem pojedynków, wśród nich starcia z udziałem Mateusza Masternaka, Ewy Brodnickiej czy Damiana Jonaka.

Adamek - Abell: O której godzinie? Kiedy?

Walka Adamek - Abell. O której godzinie? Walka Adamka na Polsat Boxing Night 2018 odbędzie się około godz. 23.00.

Polsat Boxing Night i walka Tomasza Adamka NA ŻYWO!

RadioZET.pl/AN