Zamknij

Kryzys w związku Piotra Żyły. Skoczek może mieć powody do smutku?

26.11.2021 21:29
Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
fot. marceepan/Instagram screen

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek do tej pory uchodzili za szczęśliwą parę. Jednak najnowsze informacje wskazują na to, że skoczek może przeżywać trudne chwile.

Piotr Żyła tydzień temu razem z resztą biało-czerwonych rozpoczął nowy sezon Pucharu Świata w skokach. Niestety, wiślanin wolałby zapomnieć o swoich startach w Niżnym Tagile, w którym w sobotę ukończył zmagania na 32. miejscu, a dzień później uplasował się na 16. pozycji. W piątkowych kwalifikacjach w Ruce 34-latek co prawda wywalczył awans do zawodów, ale ukończył rywalizację na dalekiej, 38. lokacie, co nie napawa optymizmem.

Według informacji portalu Pudelek.pl Żyła ma przeżywać kryzys z Marceliną Ziętek. Para oficjalnie ujawniła się w czerwcu, ale od pewnego czasu w mediach społecznościowych nastała zastanawiająca cisza.

Żyła i Ziętek przeżywają kryzys?

Serwis zwrócił uwagę, że Ziętek przestała obserwować profil zawodnika. Tak samo zniknęło wiele wspólnych zdjęć pary. Dodatkowo znana z programu "19+" nie dopingowała ukochanego w trakcie inauguracji sezonu PŚ. W przeszłości Marcelina Ziętek w mniejszym lub większym stopniu wysyłała wsparcie dla mistrza świata z Obserstdorfu.

Ukochana Piotra Żyły wrzuciła zdjęcie z łóżka. Uwagę przykuła jedna rzecz

O ile kilka zdjęć pozostało na ich profilach, można podejrzewać, że Żyła i Ziętek przechodzą kryzys. Być może parze uda się dojść do porozumienia i przezwyciężyć złe chwile. Kibice w każdym poście życzyli im jak najlepiej.

RadioZET.pl