Kwalifikacje w Zakopanem na żywo: Transmisja. Gdzie obejrzeć?

Maciej Walasek
18.01.2019 10:35
Kamil Stoch
fot. PAP

Kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego w Zakopanem na żywo. Transmisja w TV i online w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć kwalifikacje w Zakopanem. Relacja i wyniki live na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Polacy jako gospodarz zawodów w Zakopanem przysługuje możliwość wystawienia 12 skoczków. Jednak z powodu silnego przeziębienia, ze startu zrezygnował Tomasz Pilch. Oznacza to, że poza żelazną szóstką kadry A, w piątkowych kwalifikacjach wystąpią: Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek, Klemens Murańka, Andrzej Stękała i Przemysław Kantyka.

Zakopane: Kwalifikacje na żywo. Transmisja

W Zakopanem zabraknie kilku wielkich gwiazd, które obecnie są bez formy. Treningi lub zmagania w Pucharze Kontynentalnym zamiast walki na Wielkiej Krokwi czekają: mistrza i wicemistrza olimpijskiego z Pjongczangu Niemca Andreasa Wellingera, Austriaka Gregora Schlierenzauera, Słoweńca Petera Prevca i trzeciego w PŚ 2017/18 Norwega Daniela-Andre Tandego.

Jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa będzie Dawid Kubacki, który w ostatnim konkursie w Predazzo wygrał swój pierwszy konkurs Pucharu Świata w karierze. Poza nim faworytem jest też Kamil Stoch. Skoczek z Zębu czterokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium na Wielkiej Krokwi. Nie można także zapominać o Ryoyu Kobayashim. Lider PŚ po wygraniu sześciu zawodów z rzędu, w ostatniej odsłonie w Val di Fiemme uplasował się na 7. miejscu i z pewnością będzie chciał pokazać, że wciąż jest w wielkiej formie.

Kwalifikacje w Zakopanem na żywo: Gdzie obejrzeć?

Kwalifikacje w Zakopanem w piątek 18.01 na żywo od godziny 18.00. Transmisja w Eurosport 1, TVP1, TVP Sport oraz na sport.tvp.pl. Relacja na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW