Konkurs drużynowy w Willingen. Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
15.02.2019 14:40
skoki narciarskie
fot. PAP/EPA

Konkurs drużynowy zainauguruje weekend PŚ w Willingen. Sprawdź, gdzie obejrzeć skoki narciarskie. Dzisiaj czekają nas też kwalifikacje do zawodów weekendowych. Transmisja w TV i online w internecie.

Skoki narciarskie już w piątek wzbudzą wśród kibiców wielkie emocje. W Willingen czeka nas konkurs drużynowy, a tuż po nim kwalifikacje.

Skoki narciarskie. Dzisiaj konkurs drużynowy w Willingen

W konkursie drużynowym w Willingen Polacy postarają się wrócić na podium po nieudanym występie w Lahti, gdzie zajęli czwarte miejsce. Na skoczni zobaczymy na pewno Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Piotra Żyłę. O ostatnie miejsce w składzie na treningu powalczą Maciej Kot, Stefan Hula i Jakub Wolny.

Willingen to nie tylko zawody drużynowe, ale też rywalizacja w nowym cyklu Willingen Five. W piątek o godz. 18.15 odbędą się kwalifikacje - zaliczane do tego turnieju. One wyłonią uczestników dwóch konkursów indywidualnych, które zaplanowano na sobotę i niedzielę.

Konkurs drużynowy w Willingen na żywo. Relacja i wyniki

Transmisja konkursu drużynowego w Willingen na żywo w TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 i online na sport.tvp.pl. Początek o godz. 15.45. O godz. 18.15 wspominane kwalifikacje. Ich transmisja w Eurosporcie.

Relacje na żywo z piątkowej części rywalizacji w Willingen na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN