Zamknij

Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie: Gdzie obejrzeć? Transmisja konkursu w TV i online

Maciej Walasek
30.12.2018 15:00
Kamil Stoch
fot. PAP/EPA

Konkurs w Oberstdorfie zainauguruje 67. edycję Turnieju Czterech Skoczni, w którym zacięty bój stoczą Kamil Stoch i Ryoyu Kobayashi. Gdzie obejrzeć zawody? Transmisja Turnieju Czterech Skoczni i konkursu w Oberstdorfie na żywo w TV i online. Relacja na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Tradycyjnie inauguracja Turnieju Czterech Skoczni rozpocznie się w Oberstdorfie. W ostatnich  dwóch edycjach prestiżowej imprezy triumfował Kamil Stoch. Jeżeli Polak wygra również tym razem, zostanie drugim skoczkiem w historii, który wygrywał TCS trzy razy z rzędu. Dodatkowo lider polskiej kadry wygrywał w pięciu ostatnich konkursach zaliczanych do Turnieju Czterech Skoczni. W przypadku szóstego triumfu zostanie pierwszym zawodnikiem, któremu udała się ta sztuka.

Turniej Czterech Skoczni 2018/19: ZASADY [doboru par, punktacji]

Transmisja Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie: Gdzie obejrzeć?

Konkurs w Oberstdorfie zawsze był trudny dla Polaków. Żaden z nich w tym Adam Małysz nie potrafił wygrać na Schattenbergschanze. Dopiero w sezonie 2017/18 Kamil Stoch przełamał przechową passę i zwyciężył na tym obiekcie.

Transmisja pierwszych zawodów w Oberstdorfie w ramach Turnieju Czterech Skoczni będzie dostępna na TVP1, TVP Sport i Eurosporcie 1. Konkurs będzie można również obejrzeć online w internecie na sport.tvp.pl.

Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie NA ŻYWO: Wyniki online

Relacja na żywo z konkursu w Oberstdorfie na sport.radiozet.pl. Początek o godz. 16:30.

RadioZET.pl/MW