Zamknij

PŚ w Titisee-Neustadt: Transmisja. Gdzie obejrzeć skoki na żywo?

09.01.2021 12:00
Titisee-Neustadt Transmisja
fot. PAP/EPA

Skoki w Titisee-Neustadt TRANSMISJA: W najbliższy weekend Puchar Świata w skokach narciarskich odbędzie się w Titisee-Neustadt. Sprawdź, gdzie obejrzeć kwalifikacje i konkursy w weekend 8-10 stycznia 2021 roku. Relacja i wyniki na żywo na sport.radizoet.pl.

  • Transmisja kwalifikacji do konkursu Titisee-Neustadt będzie dostępna w Eurosporcie
  • Transmisję konkursów będzie można oglądać w Eurosporcie, TVP1 i TVP Sport
  • W Titisee-Neustadt wystartuje siedmiu reprezentantów Polski, na czele z Kamilem Stochem

Titisee-Neustadt to pierwszy obiekt, na którym skoczkowie rywalizować będą po zakończeniu Turnieju Czterech Skoczni. Polskę reprezentować będzie siedmiu zawodników. Względem TCS nastąpiły jednak zmiany w kadrze. Michal Dolezal zrezygnował z Macieja Kota i Klemensa Murańki, a w ich miejsce powołał Pawła Wąska i Jakuba Wolnego. Tym samym, oprócz wyżej wspominanej dwójki, w Titisee-Neustadt zobaczymy: Aleksandra Zniszczoła, Andrzeja Stękałę, Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego i Kamila Stocha.

Ten ostatnio podchodzi do zawodów w Niemczech w roli wielkiego faworyta. Stoch wygrał dwa poprzednie konkursy - w Innsbrucku i Bischofshofen - dzięki czemu sięgnął po trzeci w karierze triumf w Turnieju Czterech Skoczni. Awansował też na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jego głównym rywalem będzie zapewne lider PŚ, Halvor Egner Granerud.

Skoki w Titisee-Neustadt. Gdzie obejrzeć? Transmisja

W Titisee-Neustadt z dobrej strony może pokazać się też kilku innych zawodników. Wśród nich wracający do wysokiej formy Stefan Kraft, a także Karl Geiger. Nie możemy zapominać też o Dawidzie Kubackim czy Piotrze Żyle.

Co ciekawe do zawodów w Titisee-Neustadt zgłoszonych zostało 50 zawodników. Tym samym zamiast kwalifikacji przeprowadzony zostanie prolog, a wszyscy w nim uczestniczący wystąpią w sobotnim konkursie. Zwycięzca prologu otrzyma nagrodę w wysokości 3 tysiące franków szwajcarskich.

Kamil Stoch odebrał telefon od żony na konferencji: Musiałem to zrobić [WIDEO]

Transmisja kwalifikacji - prologu w Titisee-Neustadt będzie dostępna w Eurosporcie i w Eurosport Player. Początek w piątek o godz. 16.15.

Gdzie obejrzeć skoki w Titisee-Neustadt? Transmisja konkursów dostępna będzie w TVP 1, TVP Sport i Eurosporcie, online w tvpsport.pl i Eurosport.pl. Relacje i wyniki na żywo na sport.radiozet.pl.

Transmisja kwalifikacji i konkursów PŚ w Titisee-Neustadt:piątek, 8 stycznia

  • 16.15 - kwalifikacje (Eurosport 1)

sobota, 9 stycznia

  • 16.00 - pierwsza seria konkursowa (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

niedziela, 10 stycznia

  • 15.00 - kwalifikacje
  • 16.30 - pierwsza seria konkursowa (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)