Zamknij

Thomas Morgenstern nagrał filmik dla Piotra Żyły: Gdzie jest wódka?

24.03.2021 16:28
Thomas Morgenstern
fot. kadr z wideo

Thomas Morgenstern w specjalnym nagraniu zwrócił się do Piotra Żyły, w którym przypomniał skoczkowi o skrzynce wódki, którą Polak obiecał mu kilka lat temu. - Jeśli masz czas i jesteś blisko mojego domu, daj mi znać. Coś razem wypijemy!

Thomas Morgenstern znów upomniał się o wódkę, jaką obiecał mu Piotr Żyła. Warto zaznaczyć, że w 2013 roku w czasie konkursu drużynowego w Predazzo Morgenstern zwrócił uwagę sędziom, że ci pomylili się przy liczeniu not. Dzięki temu Polacy awansowali z czwartego na trzecie miejsce i zdobyli brązowy medal. Po zawodach Piotr Żyła zarzekał się, że Austriak otrzyma skrzynkę wódki.

Dwukrotny zdobywca Pucharu Świata przypomniał o sobie Żyle w nagraniu Antoniego Cichego z TVP.

Thomas Morgenstern w żartobliwym nagraniu zwrócił się do Piotra Żyły

- Cześć, Piotrek! Wciąż czekam na polską wódkę. Jeśli masz czas i jesteś blisko mojego domu, daj mi znać. Coś razem wypijemy – mówił „Morgi”.

Polscy skoczkowie rozpoczęli rywalizację w finale sezonu w Planicy. W czwartek zaplanowano pierwszy konkurs indywidualny. Zawodnicy w indywidualnych zmaganiach powalczą także w piątek i niedzielę. W sobotę odbędzie się rywalizacja drużynowa. Relacje na żywo zostaną przeprowadzone na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl