Zamknij

TCS w Ga-Pa 2021/2022: Transmisja TV online. Gdzie oglądać na żywo?

01.01.2022 13:23

Kwalifikacje i konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen 2021/2022 na żywo w TV i online. Transmisja i live stream z kwalifikacji i konkursu TCS w Ga-Pa 2021/22. Na jakim kanale obejrzeć skoki w Ga-Pa na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie oglądać kwalifikacje i konkurs TCS w Ga-Pa!

Kamil Stoch
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Turniej Czterech Skoczni po zmaganiach w Oberstdorfie zawita do Garmisch-Partenkirchen, które słynie z rywalizacji przebiegającej na przełomie starego i nowego roku. Wcześniej na inaugurację 70. edycji TCS zwyciężył Ryoyu Kobayashi, wyprzedzając Halvora Egnera Graneruda i Roberta Johanssona.

Polacy fatalnie rozpoczęli walkę o Złotego Orła, praktycznie kończąc udział w walce o czołowe miejsca w niemiecko-austriackiej imprezie już w pierwszym konkursie. Do serii finałowej awansował jedynie Dawid Kubacki, który zajął i tak odległe, 28. miejsce. Kamil StochPiotr ŻyłaJakub Wolny i Paweł Wąsek przegrali swoje pojedynki w serii KO, a ich rezultaty nie wystarczyły do awansu z pozycji lucky loserów, natomiast Andrzej Stękała w ogóle nie dostał się do zawodów. Jeśli w Ga-Pa wyniki się nie poprawią, cała drużyna może zostać wycofana z austriackiej części TCS.

TCS w Ga-Pa 2021/2022: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć skoki na żywo?

Po zawodach w Oberstdorfie liderem klasyfikacji generalnej TCS został Ryoyu Kobayashi, ale Norwegowie z pewnością będą atakować z całych sił - Halvor Egner Granerud chce sobie powetować nieudany ubiegły start w niemiecko-austriackim cyklu, a chrapkę na największy sukces w karierze ma Marius Lindvik. Ze znakomitej strony pokazał się też Robert Johansson. Nie można zapominać o prowadzącym w klasyfikacji generalnej PŚ Karlu Geigerze czy rewelacji z Schattenbergschanze Słoweńcu Lovro Kosie.

Przypomnijmy, że pięćdziesiątka skoczków, którzy wywalczą awans do konkursu w Ga-Pa, zostanie podzielona na pary: pierwszy z pięćdziesiątym, drugi z czterdziestym dziewiątym itd. Zwycięzcy w duetach automatycznie awansują do serii finałowej. W drugiej odsłonie zamelduje się również pięciu szczęśliwych przegranych, czyli pięciu zawodników, którzy przegrali w swojej parze, ale osiągnęli najlepszy rezultat.

TCS w Ga-Pa 2021/22: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie skoki na żywo?

Kwalifikacje do drugiego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen odbędą się w piątek 31 grudnia o godzinie 14:00. Sam konkurs będzie miał miejsce dzień później, w Nowy Rok, również o godz. 14:00. Transmisja z kwalifikacji i konkursu w Ga-Pa w TV na kanałach TVN i Eurosport 1, zaś stream online na stronie player.pl. Relacja live i wyniki online z kwalifikacji oraz z konkursu TCS w Ga-Pa na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl