Gratulujemy! Duma! Szczęście! Duda komentuje zwycięstwo Stocha

Dominik Gołdyn
06.01.2018 19:46
Gratulujemy! Duma! Szczęście! Duda komentuje zwycięstwo Stocha
fot. PAP/EPA

Prezydent Andrzej Duda pogratulował Kamilowi Stochowi zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. Historyczne wydarzenie dla polskiego sportu. Dziękujemy, gratulujemy - napisał prezydent na Twitterze.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kamil Stoch zwyciężył w 66. Turnieju Czterech Skoczni. Jako drugi w historii zawodnik - po Niemcu Svenie Hannawaldzie - triumfował na wszystkich czterech obiektach. W sobotę przypieczętował sukces w austriackim Bischofshofen.

Zobacz także

"Historyczne wydarzenie dla polskiego sportu! Kamil #Stoch, jako drugi skoczek w historii, wygrał cztery konkursy #TCS i został zwycięzcą prestiżowego Turnieju Czterech Skoczni po raz drugi z rzędu! Dziękujemy, gratulujemy! #skoki #Bischofshofen" - napisał prezydent w sobotę na Twitterze.

Prezydent skomentował również wygraną na swoim Twitterze. "Kamil Stoch! Dziękujemy! Gratulujemy! Duma! Szczęście! Historia skoków narciarskich tworzy się na naszych oczach. Piękna polska historia. Dziękujemy Panu Kamilowi i Ekipie!!!" - napisał Duda. Jak dodał, jest to "piękny prezent" Stocha i ekipy dla Polski i dla nas na 100-lecie odzyskania niepodległości.

RadioZET.pl/PAP/DG