Zamknij

TCS: Piękne zachowanie Daniela Andre Tande względem Stocha. Co za obrazki! [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
04.01.2018 16:43
Tande i Stoch
fot. Twitter/screen

Daniel Andre Tande z wysoko uniesionymi rękami długo oklaskiwał finałowy skok Kamila Stocha. Norweg nie mógł uwierzyć w moc, jaką Polak prezentuje w całym 66. Turnieju Czterech Skoczni.

Zagłosuj

Czy Kamil Stoch powtórzy wyczyn Svena Hannwalda?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Stoch ma na koncie trzy zwycięstwa - bezkonkurencyjny był w Oberstdorfie, Ga-Pa, a w czwartek także z Innsbrucku. Jego forma jest doskonała, a rywale mogą tylko oglądać jego plecy.

Zobacz także

W pierwszym austriackim konkursie TCS 2. miejsce zajął Daniel Andre Tande. Zachowanie Norwega po finałowym skoku dwukrotnego mistrza olimpijskiego wzbudziło zachwyt polskich kibiców. Co takiego zrobił?

Przed próbą Polaka Tande zajmował 1. miejsce i mógł mieć pewne nadzieje na zwycięstwo. Ta jednak szybko prysła, bowiem Stoch przeskoczył wszystkich i z przewagą 14.5 pkt pokonał Norwega. 23-latek z Narwik pokazał jednak wielką klasę - długo z niedowierzania kręcił głową i z wysoko uniesionymi rękami oklaskiwał triumf Stocha. Potem wziął parasol i... przytrzymał go nad Polakiem, by ten spokojnie mógł rozpiąć narty i kombinezon.

To jeszcze nie wszystko - podczas odgrywania polskiego hymnu, Tande nie spuszczał wzroku ze Stocha.

W poprzednim sezonie Daniel Andre Tande do końca walczył o zwycięstwo w 65. TCS. Norweg zawalił jednak zawody w Bischofshofen i spadł na 3. miejsce. Teraz także jest trzeci i ma szansę na obronę swojego miejsca.

RadioZET.pl/KS